Wpis z mikrobloga

CBD has already been proven to help people who suffer from degenerative memory disorders like Alzheimer's disease

@Alkonauta: pomoże na pamięć, skupienie i na co jeszcze to zależy od Ciebie
  • Odpowiedz
@Alkonauta: tak, ale tylko jako taki awaryjny boost w pracy w razie gdybym zarwał nockę czy cos. Nie polecam niczego z tych specyfików na dłuższą metę bo wszystkie coś tam uszkadzają i wymagają dodatkowej suplementacji. Chociaż swiss herbal ma w tabsach różne mixy, ale cena jest bardzo wysoka.
  • Odpowiedz
@Alkonauta: zakładam, że dla kontrastu, ale tego typu badania są i tak mega subiektywne bo na mnie racetamy działają tylko tak, że nie mogę zasnąć, a potem nad ranem mam mega koszmary ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tap-chan: na mnie piracetam zadziałał tylko na początku - placebo najprawdopodobniej, później zero efektów aż w tamtym tygodniu zaczęły się lekkie bóle głowy i takie uczucie "ciśnienia" w głowie. No i fajnie bo mi sen skracało do 8 godzin a normalnie śpię 9-10.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Tak susz można waporyzować lub palić, jednak w tej drugiej metodzie kannabinoidy ulegają degradacji podczas procesu spalania i mniej #cbd dostaje się do organizmu, dlatego my zalecamy inhalację (waporyzację) suszu lub przyjmowanie CBD w kroplach. Jeśli masz jakieś pytania napisz PW chętnie pomożemy. Pozdrawiamy
  • Odpowiedz