Wpis z mikrobloga

@pegas: jak sie nie dostaniesz to zawsze mozesz isc do Opola. Biorą z miejsca kazdego... tez sie nic nie nauczysz ale jak wytrwasz 5 lat to bedziesz miał ten sam dokument, a w czasie studiów będziesz miał na tyle luzu i kontaktu z wykładowcami że śmiało rozpoczniesz pracę. Tym bardziej ze w Opo otwiera sie coraz wiecej graczy z IT + tanie życie
Składam papiery na pwr i uwr, na każdy wydział, gdzie jest informatyka. Potrzebuję jedynie alternatywy, gdyby jednak mi nie pykło i bym się nie dostał na żaden... Na Uwr jest informatyka zaoczna?
Czy są we Wrocku studia dzienne/zaoczne na uczelni prywatnej...


@pegas: Są.

które mi cokolwiek dadzą?


@pegas: A to już gorzej...

Uczelnie prywatne we wro to ogólnie przechowalnia studentów. Przepychają Cię z roku na rok nawet jeśli nic nie umiesz.
Na pwr uważaj na informatykę na PPT - jeśli nie miałeś rozszerzonej matematyki (a jesteś po technikum, więc zakładam, że nie miałeś) to bardzo łatwo będzie Ci odpaść.
@howser: na PPT nawet nie składam XD na matmę rozszerzoną to latam po korkach i w domu sam też coś robię, jednak w stresie nie potrafię pracować i myśleć... Wystarczy jedno zadanie, które sprawi mi problem, to tracę koncentrację i nie mogę się skupić na innych... Dlatego muszę znaleźć drogę awaryjną