Wpis z mikrobloga

@AnonimowyGoj: @GrubyRozowyKot:
Jeszcze napiszcie na co to wydaliście. Coś konkretnego czy na #!$%@? poszło? Ja raz miałem kartę kredytową i 6k zł jednorazowo wzięte bo mi brakowało do samochodu ale spłaciłem normalnie i od tego czasu nic nigdy nie brałem. Zawsze byłem oszczędny i zawsze miałem kasę w portfelu.
  • 0
@killer87 jedzenie i naprawy samochodu głównie. Wiadomo, trochę alkohol i inne gówno. Pracowałem w ochronie(student here), ale zaczęły mnie już boleć plecy od tego stania, a nawet gdybym chciał to karakan zabrał niedziele i weź tu godziny wyrób. Pracowałem na czarno rozwożąc żarcie, ale awaria samochodu mnie wyłączyła z akcji i straciłem możliwość zarobku. Mam też nieregulowany mandat. Poza tym policjant na komendzie straszy mnie karą administracyjna nałożona na jego wniosek przez
@AnonimowyGoj: 22, prawie 20tysiecy. Kredyt studencki, spłata pewnie będzie w ciągu jednego roku od ukończenia studiów( teraz jako student na pół etatu robię za 7k brutto, kredyt wziąłem jak przymierałem głodem XD i teraz wlatuje na konto ale już raczej nie korzystam xD