Wpis z mikrobloga

#xkom #ucare #lawaoburzonych

kurla to ubezpieczenie to troche cyrk jest xd oddalem telefon w ramach ubezpieczenia 12 grudnia kurierowi.
W piatek 21 grudnia ucare ponoc wystosował prosbe o wycene do xkom z racji szkody calkowitej xd
w czwartek w nowy rok uzyskalem informacje o wyslaniu vouchera do x-kom i do mnie po tym jak zadzwonilem do ucerowej infolinii.

DLACZEGO NIE DOSTALEM MEJLA ktory teoretycznie do mnie wyslano?

bo jakis patafian #!$%@? moj mejl xd
a dodam ze w formularzu szkody wpisalem poprawny, zreszta inne mejle mi przychodzily XD
po poprawieniu pracownikow ucare otrzymalem info ze likwidator ma 48 godzin na ustosunkowanie sie do tej zmiany xd czytaj wyslania mejla na poprawny adres (a to wszystko z ich niedopatrzenia).

Dzis otrzymalem ten email xd z pdf w ktorym jest literowka w moim adresie xdxd

do tej pory vouchera nie moge zrealizowac a dzis na prosbe uprzejmego Pana z x-komu jeszcze raz wyslalem im mejl, ktory oni juz otrzymali (ponoc) od ucare w tamtym tygodniu.

JAKI TO JEST ABSURD TO JA NAWET NIE WIEM

Jeszcze zeby bylo smieszniej XD szkoda dotyczyla #xiaomi redmi 5 plus 4/64 ktory kosztowal mnie 847zl.
Voucher dostane jednak na 799zł bo jako ze nie ma tego telefonu juz w ofercie to wycenili go na podstawie porownowalnego telefonu XD XD

A jakiego? xd KRUGER&MATZ #!$%@? live 7 xdxdxdxd

zgodnie z owu ubezpieczenia voucher ma opiewac na sume pozwalajaca na zakup

posiadającego takie same lub podobne, nie gorsze parametry techniczne


#!$%@?.jpg

malutkie porownianie:

procek gownomediatek vs snapdragon
mniejszy ekran
gownonotch
mniejsza o 1000mAh bateria xd
GOWNOMARKA

i nawet odwolalbym sie od tego ale oni maja na rozpatrzenie miesiac do #!$%@? a ja nie bede tyle czekac bez telefonu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@? jaki jestem #!$%@? to ja nawet nie. placisz #!$%@? wie ile za ubezpieczenie zeby potem miesiac latac bez telefonu xd

przepraszam za brak polskich znakow :(

#zalesie #gownowpis ##!$%@?
TurboTapir - #xkom #ucare #lawaoburzonych

kurla to ubezpieczenie to troche cyrk je...

źródło: comment_aWz5ufjwAskoBf5sCFz0neIon0fmM9Yx.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TurboTapir: bo trzeba było kupic nowy tel a od decyzji się odwoływać. Pamiętam jak z bratem w 2017 kupiliśmy od klienta Acer Iconia Tab 8 9.7 całą roztrzaskany LCD i plyta. Klient wiedział że ma ubezpieczenie ale nie chciał się z tym bawic. Oddaliśmy do ubezpieczalni gadka szmatka nie mają takich (a na paragonie ok 1k zł) więc zaproponowali 3 inne. Wszystkie lepsze bo tablet miał prawie 2 lata i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboTapir: to dzwon i zapytają czy chcesz żeby sprzet zutylizowali poproś go do przesłanie do Ciebie celem odzyskania danych LCD kupisz za niecałe 200zl.
  • Odpowiedz
@archi3: ale wszystko juz dawno po xd szkoda calkowita telefon byl nie do naprawy, voucher juz przyznany tylko jest problem bo przyznany tylko w teorii :3 #!$%@? wie o co w tym chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TurboTapir: to że szkoda całkowita to nie ma znaczenia. Dla nich utylizacja to dodatkowe koszty. Myślę że zgodzą się żeby Ci to odesłać co najwyżej dolicza koszty wysyłki. U nas też była szkoda całkowita.
  • Odpowiedz
@x-kom: ale ja z wami na sluchawce siedze od piatku xd, kilka godzin temu wyslalem do was mejla z wszystkimi danymi o ktore zostalem poproszony przez waszego pracownika infolinii na wasz glowny mejl (nr sprawy, voucher ktory otrzymalem z ucare czy cokolwiek to jest itd) a ucare ponoc wyslal wam to samo juz w tamtym tygodniu xD. Nie dostalem nawet informacji zwrotnej z autorespondera :D ze ten mejl doszedł. Ja czekam
  • Odpowiedz
@x-kom: to zajebiste jak sami utrudniacie mi podroz do waszego salonu i wydaniu kolejnych kilku stów cebulionów na nowy sprzet xd, a przez waszą indolencje zaraz mi pewnie anulujecie to zamowienie ktore juz czeka w salonie na odbior, bo zaraz minie 5 dni xdddddddd

dorzucam wam muzyczke bo chyba bardzo lubicie monty pajtona lol
TurboTapir - @x-kom: to zajebiste jak sami utrudniacie mi podroz do waszego salonu i ...
  • Odpowiedz
@TurboTapir: jaki miałeś problem z tym redmi 5 plus że stwierdzili szkodę całkowitą? Właśnie wysłałem mojego na serwis i może też trafi się voucher ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz