Wpis z mikrobloga

@kaef_v2: myślę że problemem jest nie kierowca autobusu a człowiek, który zaprojektował latarnię na przystanku w tak bliskiej odległości od krawężnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@goferek: @zolwixx: To jest jedna latarnia, a nie 10 co dwa metry. Wystarczy przeturlać autobus metr dalej, tym bardziej, że przystanek nie ma oznaczeń (początek, koniec) na ulicy.

Ale bardzo możliwe, że projektant też był na poziomie 10: "ojej, latarnia na przystanku? A #!$%@?, #!$%@? mam!"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaef_v2: to całe szczęście autobus ma więcej jak jedną parę drzwi, chociaż nadal uważam, że dadzą radę a Ty robisz z igły widły
  • Odpowiedz
Własnie zajebiscie jedna strona dla wychodzących, a druga dla wchodzacych( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tomasz-diog: Wreszcie niewłaściwie wchodzących albo pakujących się do autobusu zanim reszta wysiądzie zatrzymywałaby mordercza latarnia, a nie moje napięte ramię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaef_v2: to podchodzisz do kierowcy i zwracasz uwagę.

U mnie w na jednym przystanku tak ciągle stają, ale przystanek krótki i nie ma w sumie innej możliwości. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cienki137: Taa, raz w podszedłem do kierowcy, bo byłem z niemowlakiem w wózku i zapytałem czy łaskawie obniży autobus (w niskopodłogowym obv), a on na to, że trzeba było bachorów nie robić jak się nie ma siły wózka wynieść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kolcobrzuch: Warszawska - Fredry. Przystanek przed dworcem PKP.
  • Odpowiedz
starzy ludzie dali sobie radę w II WŚ, w stanie wojennym, a z latarnią przy wyjściu z autobusu sobie nie dadzą rady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zolwixx: tylko przypomne, ze przegrali 2WS a w stanie wojennym dostali #!$%@? a reszte pozamykano, takze nie liczylbym czy sobie poradza z ta latarnia
  • Odpowiedz
@piter259: to tylko dlatego, że byli zajęci omijaniem słupa przy wychodzeniu z tramwajów/autobusów. z ustalaniem priorytetów zawsze byli na bakier ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz