Wpis z mikrobloga

Hej, tu Błażej
Ostatnio przeglądałem sobie swoje stare posty sprzed kilku lat i natrafiłem na pytanie @Szrlh czy wszystko okej u mnie. Część dawnej ekipy #gownowpis moze mnie kojarzyc z dawnych lat, chociaz z perspektywy czasu moja "tworczosc" to niezly cringe, który mógł być poprowadzony inaczej to nie omieszam mocno sentymentalnie podchodzić do tego portalu.

Zdaje sie, że przestałem postować gdzieś niedługo po maturach i w zasadzie nie dziwi mnie to

Co u mnie?

Naprawdę zaskakująco dobrze. Serio. To jest główny powód zniknięcia z tego padołka. Naprawdę życzę Wam kotki, żebyście i Wy w końcu rzucili tę dziurę, bo wszyscy dobrze wiemy, że generalnie poza nielicznymi wyjątkami jest to zbiorowisko smutnych i samotnych ludzi. Trafiłem na wymarzone studia. Generalnie nie wszystko okazało się do końca kolorowe jak sądziłem z początku i niezawsze było dobrze, ale już wszystko stało się zdecydowanie stabilniejsze niz lata temu, gdy konałem postując tutaj. Schudłem 10 kilo. Wyszedłem dwukrotnie z #tfwnogf, nauczyłem się kilku języków programowania. Przeczytałem kilka książek. Przede wszystkim w mojej głowie jest harmonia.

Oczywiście dalej męczą mnie prawie codziennie rozmaite lęki i kompleksy i problemy z samym sobą, ale uważam, że jest to całkowicie normlane i na tym polega rozwój i mam bardzo dużo przed sobą.

Nie rzuciłem wykopu. Wchodzę tu codziennie, czasem siedzę wiele godzin, ale to nie jest ten stan gdy masz dziennie 100 aktywności codziennie przez pół roku i uważasz, że wszystko jest normalne Dopiero teraz na dobrą sprawę dostrzegam jak destrukcyjnie ten portal wpływa na młode osoby robiąc im siekę z mózgu. Zreszta sami wiecie co się tutaj dzieje od kilku lat. Ponownie, życzę Wam w nowym roku 2019 wyjścia z tego portalu.

Tyle mam do powiedzenia i dziękuję każdemu kto chociaż chwilkę zastanowił się co tam u Błażeja i do zoba na którymś vikopparty.

#wyznaniezdupy #oswiadczenie #samorozwoj #przegryw #wygryw
DzieckoBezZycia - Hej, tu Błażej
Ostatnio przeglądałem sobie swoje stare posty sprze...

źródło: comment_TJ6DixIGkkJtYZd4mLpMDlYiUhgMwjsC.jpg

Pobierz
  • 10
@DzieckoBezZycia: fajnie Cię widzieć (ofc nie znasz mnie w obecnym wykopowym wcieleniu xddd). dużo celnych uwag i fajnie że Ci się wiedzie. podejście do wykopu jak najbardziej słuszne, może wpadniesz kiedyś jeszcze i pogadamy. kc