Wpis z mikrobloga

Chaos, odwiecznie żeński, to także okrutna siła doboru płciowego. Kobiety to wybredne partnerki (w przeciwieństwie do samic szympansa, ich najbliższych zwierzęcych odpowiedników). Większość mężczyzn nie spełnia damskich standardów. To dlatego kobiety na portalach randkowych atrakcyjność fizyczną 85% mężczyzn oceniają na poniżej średniej. To dlatego mamy dwa razy więcej przodków żeńskich niż męskich (wyobraź sobie, że wszystkie kobiety, które kiedykolwiek żyły miały średnio jedno dziecko, a wśród mężczyzn połowa miała dwójkę dzieci, a połowa nie miała ani jednego).
To kobieta jako Natura (wywód na temat ewolucji i dawnego postrzegania świata) ocenia połowę mężczyzn i mówi "Nie!"
Dla mężczyzn to bezpośrednia styczność z chaosem,, który przypomina o sobie z potężną siłą za każdym razem, gdy kobieta daje im kosza.Wybredność ludzkich samic to także przyczyna dlaczego tak bardzo różnimy się od wspólnego przodka, którego dzielimy z naszymi szympansimi kuzynami, podczas gdy Ci ostatni są do niego bardzo podobni.
Skłonność kobiet do odmawiania niechcianym mężczyznom, w stopniu większym niż inne czynniki, ukierunkowała naszą ewolucję ku wykształceniu się kreatywnych,, pracowitych, wyprostowanych stworzeń z dużymi mózgami którymi jesteśmy (ambicja, agresja, władczość). To natura przemawia ustami kobiety i mówi "Słuchaj młodzieńcze, nadajesz się na kolegę, ale moje dotychczasowe doświadczenia z tobą nie wskazują, aby twój materiał genetyczny mógł dać mojemu potomstwu duże szanse na przetrwanie i dalszą reprodukcję".
#tinder
  • 5
  • Odpowiedz
@dymitrop: powiem tak, 3 lata temu to ja byłem na 3 roku studiów, świeżo po powrocie z Holandii nie przestał palić i była to połowa mojego 8 miesięcznego ciągu, który zrył mi beret.
Cóż, żebym coś czytał wtedy to nie pamiętam, ale to nie musi znaczyć, że nie czytałem, a może to twórczość własna. A może własna na podstawie książki? No kij go wie, serio.
Jak już to po treści
  • Odpowiedz