Wpis z mikrobloga

Jest coś lepszego na Androida niż Google Maps i Waze? Waze mi #!$%@? po 400km jazdy i muszę go jeszcze raz startować i od nowa wybierać cel... Google Maps ma fetysz wypierdzielania mnie na jakieś dziwne drogi (czego Waze nie robi, pomimo że bazuje na mapach Google'a. Widocznie Mapy =/= Program). Waze proponuje mi czasami jakieś śmieszne objazdy przez Zadupie Górne, pomimo że wychodzi na to że stanie w lekkim korku byłoby szybsze.

Pobrałem sobie Sygica, bo pamiętam że kiedyś korzystałem i te mapy to chyba z 1990...

Automapa ma dość aktualne mapy z tego co widzę (poznaje po nowym odcinku S3 na Dolnym Śląsku i za Leszno przedłużoną S5).

1. Wie ktoś może jak to się ma z tym AutoMapa Traffic?
Jest to tak samo dokładne jak dane live od Google Maps? Jak to jest z tymi danymi Live w Niemczech? Muszę mieć nadzieje że ktoś z odpaloną Automapą jedzie tą samą trasą i w ten sposób nawigacja sobie obliczy czy jest korek czy nie, czy w tym przypadku serio lepiej przeskoczyć na Google Maps, bo dane ma też z tel. komórkowych? (więc dane ogólnodostępne)

2. AutoMapa kiedyś niby była dobra, wie ktoś jak to jest teraz? Warto wybulić pare cebulionów?

Lub są jakieś inne programy nawigacyjne (oprócz powyższych) godne polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#nawigacja #android #automapa
  • 7
@Jemo: a próbowałeś Yanosika? Osobiście mieszkam w uk i Waze zdaje egzamin, ale na ojczystym podlasiu kilku znajomych kierowców żwira chwaliło Yanosika zarówno za część nawigacyjną, jak i tę do zgłaszania zagrożeń
@Jemo: Jeżdżę z AutoMapa od bardzo dawna i jest to jedyna nawigacja której mapy + algorytm obliczania tras dla ciężarówek jest identycznych jak w firmowych nawigacjach MAN. Myśle, ze może to świadczyć o jakości tej nawigacji. Co do live traffic nie wiem, bo mam ją wgraną w nawigacje jako dodatkowa. Brat natomiast mam TomToma profesional z live traffic i zachwala. Możesz wybrać i rodzima Automape i TomToma obie są w wersji