Wpis z mikrobloga

Miruny uruchomiłem konto smart za 8,99 na miesiąc. Później odłączyłem kartę a z tego co widzę nadal mam aktywną usługę. Czy to oznacza, że samo odłączenie karty i niepobranie środków za kolejny okres nie jest równoznaczne rezygnacją z usługi?

#allegro #allegrosmart
  • 11
  • Odpowiedz
@L3stko @komeniusz odłączając kartę subskrypcja zostaje wypowiedziana ze względu na brak płatności na początku kolejnego okresu rozliczeniowego. Allegro SMART pozostanie aktywny jeszcze 14 dni ze względu na okres wypowiedzenia. W takiej sytuacji będą pewnie przychodzić powiadomienia o próbie pobrania płatności, ale umowa przestanie obowiązywać. Aby zrezygnować można też do nas napisać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt#appId=c6833109-86ff-46db-a0f8-45f311a30470&subjectId=2c645c66-ee4f-4b12-b260-e82959f289f8
  • Odpowiedz
@allegro_pl: w dobie subskrypcji Netflix Spotify etc. 14 dni wypowiedzenia? Czy w takiej sytuacji muszę liczyć się z jakimiś kosztami tych 14 dni okresu wypowiedzenia?
  • Odpowiedz
@allegro_pl: Witam szanowni Państwo z allegro, a ja mam z kolei sytuację, że niecałe dwa miesiące temu także aktywowałem sobie Smarta na miesiąc, po upływie miesiąca automatycznie się aktywowało na kolejny miesiąc i następna płatność była na 8 stycznia, natomiast ja przed momentem, jeszcze 7 stycznia odpiąłem kartę od płatności, ponieważ obecnie nie zamierzam używać Smarta oraz allegro przez pewien czas, w związku z tym pytanie, czy dodatkowo muszę składać
  • Odpowiedz