Wpis z mikrobloga

@diogene: generalnie to maja jeszcze tagi hubloty, breitlingi ale jak sam Manago mi powiedział 80% sprzedaży generuje im rolex, 5 sztuk dziennie schodzi, z czego 4/5 zegarków to gmt ii albo Sub w stali
  • Odpowiedz
@diogene: ten gmt co leży to akurat mój Cygan ( ͡º ͜ʖ͡º) zdjąłem jak mierzyłem. To jest butik w punta cana, ale ostatnio byłem w phuket i tam tez widzę maja dobre ceny, spieszyłem się ale na szybko spojrzałem to miłej two tone justdate za jakieś ~41k pln i to wyjściowo bez rabatu
  • Odpowiedz
@diogene: nie zupełnie bieda, jak pogadasz to ci sprowadzą. Oczywiście nie pepsi czy daytone. Żałuje ze się w aparcie na premierze jej zapisałem na pepsi, bym w grudniu odebrał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@thestructor: wcale źle nie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chociaż i tak na siłę, eh żeby to odliczanie 10 minut na YM miało jakąś funkcję.. tzn żeby było jakieś powiadomienie, jakieś brzdęknięcie czy coś. A tak to też trochę dla picu.

Ale z wyglądu jeden z moich ulubionych
  • Odpowiedz
@niedlapsa: jestem ciekawy ogólnie różnic, czy przypadkiem nie bardziej się opłaca polecieć tam na wakacje i kupić stalowego suba niż brać u nas/ lecieć do innego nievatowego państwa.
  • Odpowiedz