Wpis z mikrobloga

@thestructor: Polecasz jeszcze jakieś miejsca na zakup rolka? Bo mierzyłem się z 33k w Polsce za suba date, ale jeśli różnica będzie spora to chętnie ogarnę to w trakcie wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@niedlapsa: i pytanie drugie, jakby mi ściągneli na zamówienie nienegocjowalne sztuki (mam pospolity gust XD) to negocjacje dla 2 sztuk wchodziłyby w grę? Bo widziałem jak @thestructor kiedyś pisał
  • Odpowiedz
@xDrope: różnica będzie w tysiącach, serio lepiej jechać na wakacje i kupić dużo taniej zegarek. Oczywiście różnica wynika z tego ze nikt vatu nie płaci... znaczy powinieneś go w Polsce zapłacić... wiadomo. Mogę ci podaj maila do little switzerland maja butiki na Karaibach, napisz do nich maila żeby odłożyli dla ciebie suba to wpadniesz na wakacje. Odpuść tudory, rolex to rolex jednak. Jaki koszt utrzymania? Nowe rolexy maja teraz 5
  • Odpowiedz
@xDrope: bilet do Dubaju, doha kosztuje 2k w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) na miejscu pewnie ogarniesz dużo taniej zegarek, zreszta sprawdzę prawdopodobnie będę w Dubaju za dwa tygodnie
  • Odpowiedz
@thestructor: Dzięki wielkie, daj znać co zastaniesz w Dubaju, a ja już wyślę kilka zapytań cenowych do tych firm. 6400 euro jak na kraj z vatem to świetna cena, a może przy kilku sztukach jeszcze coś spadnie ^^
  • Odpowiedz