Wpis z mikrobloga

Godzina 15:10

Gwardia OMR wystąp!

Witajcie moi drodzy, dzisiaj drugi dzień walki z blipowskim najeźdźcą. Dzisiaj robimy wielką czystkę rasową. Blipowców groźnych dla społeczności i rasy Wykopowej tagujemy tutaj #czarnalistablipowcow osoby dość nie szkodliwe takie jak @Anks zostawiamy no chyba że ktoś lubi modeleczki...

Jako że Mehgods i Aberworthy nadal są na banicji kontynuujemy ich tradycję oraz wzmacniamy OMR. Dzisiaj rano udało nam się przeprowadzić na naszą stronę jedną z legend Wypoku- @Oskarek89. Miejmy nadzieję że będzie nam przewidywał ruchy wroga w tej walce ( ͠° ʖ̯ ͡°) . Pamiętajcie że każdego nowo napotkanego blipowca trzeba poinformować że największym dobrem jest usunięcie konta (i opcjonalnie założenie nowego).

Spocznij!

OMR!

Niech żyją Mirkowie Wyklęcie: Mehgods i Aberworthy!

OMR!

#omr #blipynieznajo #oswiadczenie #apel #oskarek89 #wazne
  • 27
  • Odpowiedz
@micles: To nie jest żaden ból dupy. My spokojnie sobie czarnolistujemy blipowców którzy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Jak ktoś nie taguje masakrujemy go. Jeśli ktoś ma odznaczenie ,,za darmo'' wysyłamy pismo do administracji a jeśli to nie pomoże zgłaszamy go. Jesteśmy uczciwymi czysto rasowymi wykopowiczami! OMR!
  • Odpowiedz
@micles: O to, że blipowicze zachowują się tu jak muslimy w WB, przychodzą, psują atmosferę i wprowadzają swoje zasady. Jesteście gośćmi. Chcecie się zasymilować to ok, ale mirki mają pewne ustalone reguły, do których wypadałoby się stosować.
  • Odpowiedz
@proximacentauri: Przychodzą = przerzucają ich z blipa. Piszesz na bazie archiwalnych wpisów, czy tych dokonanych już po migracji, dodanych z poziomu wykopu?

Macie #czarnolisto, pododawajcie sobie kogo chcecie i nie róbcie zbędnego krzyku, niczym kobiety podczas wypadków drogowych.

Problem?

...

Profit?
  • Odpowiedz
@proximacentauri: A jak na ulicy jesteś, gdzie każdy ma prawo głosu, to co robisz? Obudowujesz takich niepasujących ci osobników szklanymi kopułami dźwiękoszczelnymi, czy może jesteś zmuszony do założenia słuchawek / odejścia gdzie indziej?

Bardziej pewnie pasowałoby ci porównanie do kościoła katolickiego w którym islamiści zaczynają odprawiać swoje modły, ale w przypadku takiej metafory musielibyśmy zaznaczyć, że papież (grupa allegro) tych islamistów zmigrowała do kościołów.

Przy migracji nie było żadnego regulaminu, na
  • Odpowiedz
@micles: To był pong dla Twojego pinga, zasugerowałeś mi dodanie blipowców na czarną listę, wobec tego ja to samo zasugerowałam Tobie - a teraz wymyślasz do tego metafory, którymi próbujesz mnie ośmieszyć nie zauważając, że sam wyszedłeś z tego pomysłu.

A przeniesienie was tu to było zagranie czysto biznesowe, ekonomiczne ze strony grupy allegro, po waszej stronie był wybór - albo się zgadzam na propozycję i próbuję odnaleźć się w nowym
  • Odpowiedz