Wpis z mikrobloga

możecie wyjaśnić z tym #koszalin i pozar, strategię naszych super władz i pomysł o kontroli wszystkich obiektów..
bo to bardzo dobra chyba taktyka, jak wyjdzie, a musi wyjść x nieprawidłowości, bo będą ich szukać na siłę

to #logika wyjdzie dla chorego społeczeństwa że skoro większość była zła tych obiektów, to i w koszalinie tak było..

pomijając sprawy własciciela, to podstawowe pytanie: gdzie wtedy były służby? zarówno wcześniej jak i w czasie tej tragedii?

nie trzeba wielkiej wyboraźni aby przy tak ruchliwej ulicy wyjazdowej odnaleźć ten lokal i jego stan (wystarczy nawet zwykłe google i zdjęcia)

po drugie, jak było te zgłoszenie, to dlaczego żaden z patroli w tym miescie nie ruszył tyłka do tego miejsca, policja, straż miejska, inni - przecież musli tam być w pobliżu ? minuty decydują

w końcu teraz wszystko zwala na własciciela, użytkownika już go zatrzymali i pewnie zostanie dłużej zatrzymany.. ale przecież tak można zamknąć każdego

ile jest nad morzem różnego rodzaju domków wypoczykowych, dziwnych pomieszczeń etc, to jeszcze gorsze obiekty, a przyczyny takich zdarzen zazwyczaj są z powodu głupoty #turystow czy braku opieki nad dziećmi..

ale lepiej dowalić urzytkownikowi.. czy to normalne ?

#polska #ciekawostki #polityka #ekonomia #europa
  • 17
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews Hurr, durr, musimy teraz zrobić wszystko żeby nie dopuścić do kolejnej tragedii. Dlatego będziemy #!$%@? ćwiczenia mandaty pod byle #!$%@? pretekstem na wyrywkowych kontrolach ku przyklaskowi społeczeństwa ( ͠° °)

Ja #!$%@?, jakby faktycznie było z czego aferę robić ()
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: Zginęło 5 osób młodych, można na tym bić polityczną pianę i w oczach obywatela zyskać i każdy chce z tego tortu uszczypnąć - te dziewczyny w ogóle się nie liczą dla 99% osób zaintersowanych sprawą, chodzi o afere i to co lud lubi - wskazać i osądzić winnego.

Np ten tweet z linku poniżej, szukałem info jak ma być zarejestrowany escaperoom i jakie ma spełniać wymagania i nie znalazłem
bi-tek - @nutka-instrumentalnews: Zginęło 5 osób młodych, można na tym bić polityczną...

źródło: comment_OVmdxNjSdJf0hzGa2wJB668ceXiC1Hyf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Danicen: @rybalmjestary: @bi-tek: @Gilgamesz69: ok ale jakby były wakacje i jakieś dzieciaki by się spaliły w domku z drewna, który wcale nie jest bezpieczniejszy niż ten escape room, albo w jakimś wagonie, przyczepie kempingowej, wiadomo, tam nie ma żadnych zabezpieczeń a jeszcze metal

i co w wakacje zamykamy kilka mln takich domków?

moim zdaniem to bardziej wina służb, tam dziennie przejeżdza ich cała masa, to główna ulica tego miasta, można tam dostać mandat za
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews
Sprawy tego escape roomu nie znam, bo ani mnie to ciepli, ani ziębi. Podsumowując - mam #!$%@?.

Tylko zastanawiam się dlaczego się dziwisz takiej reakcji? Wiadomo że teraz temat zrobił się mocno medialny i trzeba go rozładować. A ten sposób jest bardzo dobry na to, a czy słuszny? Lemingi przyklasną, a przedsiębiorcy i tak mają u nas #!$%@? ostro.
  • Odpowiedz
@Danicen: przedsiębiorcy zawsze mają przeje...ne i nawet nie występują razem bo są rozdrobnieni

przeciez nie pójdą na l4 :-)

po prostu dziwię się dlaczego to przechodzi w XXI wieku, jakiś minister czy inny.. wciska kit i nikt nie pyta dlaczego?

to jak Amber Gold ale na szybko.., tam czekali specjalnie żeby zbijać z tego śmietankę po latach
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: nie wiem jak policja, sm miałaby reagować na zgłoszenia o pożarach. Nawet jeśli znaleźliby się na miejscu to podstawową regułą ratowania życia jest ratowanie i dbanie o własną dupę. Nie widziałem fotek obiektu, ale #!$%@? się do ognia bez sprzętu i przeszkolenia z brakiem pewności co się stało, czy jak ktoś tu sugerował taranowanie ścian nie jest dobrym pomysłem.

Ostatnio po tragedii gdzie w wyniku wichury zginęły dzieci na
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: nie widziałem obiektu. Z dykty była ściana, czy wypełnienie okien, zresztą, to, że coś jest z dykty nie oznacza, że nie ma określonej wytrzymałości podobnie z plastikowymi drzwiami. Zresztą trudno ocenić, z czego jest zbudowana ściana, gdy stosuje się dzisiaj sklejkę także jako elewację zewnętrzną.
  • Odpowiedz