Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri: I cholernie skrzywiony, co jeszcze bardziej uniemożliwia wyjście z piwnicy. Incele, klaudiusze, przegrywy, zakola... WTF? Ja wiem, że chanmowa, ale normalni ludzie - podkreślam - nie myślą o niczym takim, nie dzielą ludzi na jakieś #!$%@? podgrupy "169/170" i fajnie się z tego od czasu do czasu pośmiać, ale NIE MA to odbicia w rzeczywistości, o czym zapominają tutejsi klaudiusze. Jak ktoś narzeka na stan swoje uzębienia, to idzie do
@ifau: normalni ludzie moze i nie dziela, ale juz prsycholodzy i socjolodzi tak. generalnie jezeli odrzucic cala ta wykopowa mowe i neinawisc do p0lek to wiekszosc tez, ktore tu sa stawiane w kontekscie relacji damsko-meskich i tzw. rynku matrymonialnego, jest prawdziwa czy tego chcesz czy nie.
@LeVentLeCri: @ifau: jak tak wykopu używam.
Jako że nie wiem jak to inaczej nazwać, nazwijmy to po wykopowemu, wpadłem w przegryw - to filtrując to co czytam na wykopie, czuję że zachowuje chociaż jakąś więź ze światem. Odstrzelony od grupy rówieśniczej zostałem w 2 podstawówki, mam charakter jak mam więc parłem gdzie mogłem do przodu - ale wyobraźcie sobie, spróbujcie wyobrazić, jaki #!$%@? by był w mojej psychice gdyby nie