Wpis z mikrobloga

Siemano kolano dział #rower dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuje pomocy w doborze roweru, bo przez głupi przełaj mocno wkręciłem się w jazdę po bezdrożach.
Powoli rozglądam się za jakimiś fullem, chcę poznać trochę rynek na co zwracać uwagę co jest dobre, a co nie.

Szukam jakiegoś triala coś jak giant trance albo canyon neutron albo strive. Zależy mi na zajebistym tłumieniu na zjazdach oraz dobrym napędzie i geometrii żeby nadawał się też na długie wycieczki po lesie i dłuuuugie podjazdy więc taki hardkorowy dh jak glory odpada.
Na jakie modele warto patrzeć od 2015 wzwyż?
Jakie koła są LEPSZE 27.5 czy 29 cali?
Jaki osprzęt i amortyzacje warto wybrać?
Celuje w jakąś używkę do 7/8k, bo widzę żę nówki canyona za mniej niż 10 nie idzie dorwać.
85kg i 190cm here
#rower #kolarstwo #trail
mleko15 - Siemano kolano dział #rower dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuj...

źródło: comment_maEKPnfnIg4EnzXx98i6PbchqxhRgHL9.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mleko15: nowa progresywna geometria, bardzo ładnie zrobione ramy, osprzęt jak na cenę bardzo przyzwoity. Smigalem w sezonie na kilku ich rowerach i muszę przyznać, że to dobry sprzęt.
  • Odpowiedz
@dnsky: Skąd oni są? to coś polskiego? bo faktycznie przeglądam ich stronę i mają mnóstwo sprzętu o fajnej geometrii i cenie, co prawda na jakimś średnim osprzęcie ale jest
  • Odpowiedz
@mleko15: firma amerykańska, jeśli dobrze pamiętam to ramy ręcznie spawane w USA. Od jakichś dwóch lat szerzej obecni w Polsce, ale rowery u nas dostępne już dość długo.
  • Odpowiedz
@mleko15: Siema, a czemu używka? Mam L-kę 48cm Focusa Jam Evo 2018.
Fox, Dt Swiss, Deore XT 2x11 (banalna zamiana na 1x11/12), 4 zawias, dobre opony zwijane Maxxis i sztyca myk myk.
Używany full to często sprzęt wylatany, pełen serwis amorów na początek (800zł w górę), wymiana łożysk zawiechy itd
A tu masz 6 lat gwarancji na ramę, 2 lata na graty i z ceną jeszcze mogę pokombinować!
https://velomania.cc/pl/p/Rower-Focus-JAM-EVO-29-2018/1158
Podaj jeszcze
  • Odpowiedz
@mleko15: Trek fuel ex - zajebista geometria, koła 29, idealny skok do większości zastosowań. Mega uniwersalny rower. Chyba najlepszy rower na jakim póki co jeździłem, ale ma za mało skoku do moich zainteresowań. Szczerze polecam.
  • Odpowiedz