Wpis z mikrobloga

Czy jest na sali ktoś kto rzucił studia na ostatnim roku magisterki? Na ile jest to poraniony pomysł?

Teraz kończe przedostatni semestr i pracuje w gównorobocie i jestem totalnie zmęczona nadmiarem obowiązków, brakiem czasu i brakiem perspektyw w pracy. Tymbardziej, że mam wrażenie, że magisterka niczym sie nie różni od inzynierki i stoje w miejscu.

We wtorek ide na rozmowe kwalifikacyjna w firmie związanej z "moja branza", ale do innego dzialu. I nie bede zarabiac 15k, ale nawet nie zamierzam :))))

Mysle tez nad zmiana na zaoczne, ale to tez temat do przemyslenia.

Nie wiem, co robić, więc szukam obiektywnej opinii od randomów w internecie.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#studbaza #pracbaza
  • 17
@bacilluscereus: znalem goscia ktory w ostatni rok ekonomi czy jakiejs makroekonomii poszedl na grafike.
Ladne rzeczy pozniej robil. Powiedzial, ze #!$%@? i nie bedzie siedzial w tabelkach #!$%@?.
Musisz sie zastanowic . Zdrowy rozsadek podpowieada, ze warto sie przemeczyc. Nie wiem jakie to studia.
@Antiselfist: czemu odrzucono?
@bez_pomyslu: @MMARS: motywacji zaczelo brakowac żeby kończyć inżyniera ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale brak konkretnej pracy mnie popchnął na magisterke i w sumie to bardziej żałuje niż nie. Tak naprawde nic nowego tylko w kółko to samo. Póki co skłaniam się ku opcji: praca + dokończenie w trybie zaoczbum, ale dzięki za Waszą opinię, obiektywne spojrzenie zawsze w cenie. :) @paprykarzszczecinski1:
@bacilluscereus mam podobnie, wybrałam złą specjalizację i dotarło to do mnie dopiero niedawno. Mam fajną pracę, ale po ukończeniu studiów będę musiała i tak iść na podyplomowke właśnie z powodu tej #!$%@? specjalizacji. Męczę się strasznie, mimo wszystko postaram się ukończyć mgr bo zostało tylko pół roku :/