Wpis z mikrobloga

@Aplasidon: najgorszy byl ostatni achievement, z zakwalifikowaniem sie do ligi rankingowej, mnostwo wyscigow z randomami ktorzy tylko crashuja. Poza tym to bede jeszcze dlugo w to gral, wciagajaca gra dajaca duzo funu.
  • Odpowiedz
@xJakuzo: Ja w dwójce jak przeszedłem wszystkie wyścigi nie miałem motywacji żeby dalej grać i została słaba ranga i chyba 60 %.Tutaj może pokuszę się o 100 % bo ta część jest niesamowita.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aplasidon: @xJakuzo: no ta część jest rewelacyjna przez swoje zróżnicowanie i sezony które są świetną sprawą, osobiście uwielbiam wyścig pokazowy z motocrossami i zawsze go pokazuje znajomym którzy nie szanują (bo mają PS) lub nie znają FH - zawsze wow na twarzach a jak komuś mało to pora wieczorna, jesień i 9ep kaskadera i czysta jazda Peugeotem - to teraz dawaj i powtórz, i wszyscy leżą ( ͡
  • Odpowiedz
@sodomek: Stary ja tak sie w tej forzie zakochalem ze najpierw kupilem uzywke xbox one s, i jechalem na gamepassie, (bo myslalem ze zrobie te glowne wyscigi w kampanii i heja) ale po jakims miesiacu kupilem Xboxa one x i wersje ultimate bo tak mi sie ta gra podoba :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xJakuzo: mało, fh4 to jedyna gra w której potrafię jeździć na kamerze ze środka auta, nawet w trybie dowolnym. FH 4 to rewelacyjny tytuł, dla tej gry warto kupić Xboksa
  • Odpowiedz