Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@banciur nie no nie mówię że on źle to pokazuje bo obie wersje są poprawne tylko w tej gimnastycznej brzuch jest bardziej napięty, dodatkowo pracują bardziej mięśnie zębate A ułożenie lopatek w protrakcji i depresji daje benefity pod różne elementy push w gimnastyce/kalistenice (planche, back lever) :)
  • Odpowiedz
@PrettyHotProgrammer: no wyglada tak samo, jak u Purczynskiego czyli ok

@alegoraco: o ten https://www.wykop.pl/link/4211703/jak-samemu-rozmasowac-sobie-stopy-i-co-to-daje-5-minut-marek-purczynski/

Wizyta:
Poszedłem do niego z problemem bólu w okolicach łokcia golfisty (obie ręce) z którym sam sobie nie potrafiłem poradzić, ani rollowaniem, ani przerwa od ćwiczeń, okładami z lodów, ale wiedziałem dokładnie przez jakie ćwiczenia to mi się stało itp. Bujałem się wtedy też z innym bólem który później rozpracowałem i opisałęm tutaj ->
  • Odpowiedz
@alegoraco: i też tak się poczułem, najgorsze było to że nie dał sobie powiedzieć, gdy wspominałem że ja robię już podobne rzeczy, tylko to przez to i już koniec. Na szczęście mam już dwóch sprawdzonych i dobrych fizjo we Wrocławiu (przy okazji tańszych ;)) i prędzej ich polece jak Pana Purczyńskiego
  • Odpowiedz
@kruszon_: @sokool: Moja wizyta u Purczyńskiego wyglądała bardzo podobnie. Tylko, że ja jestem raczej śrendiozaawansowany jeśli chodzi o staż i żółtodziób jeśli chodzi o fizjoterapię więc nie protestowałem. Dał mi parę ćwiczeń i w sumie byłem zadowolony. Mimo tego, że miałem kilka problemów w tym bólowych.

Zdanie zmieniłem jak poszedłem do innego fizjo. Od razu na stół, poustawiał wszystko i człowiek jak nowy. Ćwiczenia też dostałem.
  • Odpowiedz