Wpis z mikrobloga

Gówno wiem, ale się wypowiem.

Jako że w młodych latach niewinności gimbusiarskiej słuchało się Grupy Operacyjnej - to jakże można było przejść obojętnie obok bohatera jednego z ich utworów, takiej znanej postaci jak Krzyś. Taki zajebiście #!$%@? dziadzio, którego ktoś namówił do publicznego zrobienia z siebie błazna. Potem słuch zaginął, ale powrócił w chwale i glorii na gniazdo Legii Warszawa - no pomysł nieziemski, propsuję w #!$%@?. Potem przyszła jeszcze jedna rola w mało znanym polskim "filmie", aż się wąsły wygły w uśmiechu.

Temat umarł śmiercią naturalną, doszły mnie słuchy że Konon występuje w testach jedzenia - jeden filmik, drugi, trzeci - głównie z sentymentu. No niby śmieszne, ale tak już trochę na siłę. Wypok uświadomił później że powstało całe uniwersum szkolnej, major, afery, no szkoda sąsiadów. Przykro też mi się zrobiło Konona, ale mirek gej bozy, którego coś znaleźć nie mogę dobrze mnie z błędu wyprowadził.

I żebyśmy mieli jasność:
Czy Konon jest biedny i schorowany? Częściowo, ale głównie to mitoman który żyje z #!$%@? innych.
Czy Konon jest alkusem? No tak.
Czy Konon ma #!$%@? w głowie? Zdecydowanie.
Czy Konon sprzedałby Cię za czteropak taterki na ciężkie roboty w tajlandzkim burdelu? Nie ma najmniejszej wątpliwości że tak.
Czy Konon jest #!$%@? który uprzykrza życie sąsiadów? Oj #!$%@?, jeszcze jak!
Czy tak się zachowuje człowiek normalny? No #!$%@? nie sądzę.
Czy te wszystkie cechy sprawiają że można go obedrzeć z całej godności i #!$%@?ć go ku uciesze tłumu? Odpowiedzcie sobie sami.

Facet jest infantylny, ma coś wyraźnie z bańką i wszyscy dookoła wykorzystują jego "medialność". Faktycznie, beka była zwykle niezła, ale to co się wczoraj działo na lajcie to był festiwal #!$%@? i #!$%@?ństwa. Pierwszy raz widziałem u typa że się faktycznie o tego Majora martwi. No pewnie wróci i będą się znów wyzywać, wymeldowywać, robić gównoafery i uprzykrzać życie sobie i wszystkim dookoła. Ale żeby tak wchodzić na banię schorowanemu dziadkowi i co chwila cisnąć mu po matce, po ojcu, wmawiać że Majora znaleźli zamarzniętego i czerpać przyjemność że ktoś płacze przed kamerą? Wstyd i degrengolada. Aż mnie obrzydzenie wzięło, jak banda #!$%@? gimbusów żerująca na klasowym błaźnie...

MOPS pewnie ma #!$%@? na to co się dzieje, więc na zamknięcie tej patologii w jakimś ośrodku pomocy nie ma co liczyć. A Wam drogie #!$%@?, któreście tak wczoraj męczyli drugiego człowieka - mam nadzieję że skończycie jako równie wielki błazen, robiąc z siebie debila ku uciesze tłumu.

Pozdrawiam serdecznie,

Danicen
Podwójnie habilitowany, poczwórnie wędzony gównopsycholog ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #zalesie #nieznamsietosiewypowiem
  • 6
via Android
  • 2
@Rattlehead16 No i? Czy to coś zmienia w całości mojego postu?

Martwi sie czy wróci, może niekoniecznie o samego majora bo może mieć go w dupie ale jednak chciałby żeby wrócił.

Poza tym czy można się dziwić że boi się samotności? Ty byś się nie bał jakby każdy na ulicy wolał "Ee, to ten debil @Rattlehead16, ruchałem kości twojej matki ty śmieciu ty knurze spasiony"?
@Danicen: Zgadzam sie w 100proc, jesli chodzi o wczorajszy patolajt i #!$%@? gimbow, jednak z godnosci obdzieraja sie same pasozyty, wybierajac latwe zycie, bez koniecznosci pracy i innych trosk zycia codziennego, z jakimi musi sie zmagac reszta spoleczenstwa, kosztem bycia obrazanych przez uposledzone dzieci. Profesor Tomasz, juz po kilkunastu minutach wysluchiwania obelg od gimbusow, zrezygnowal z udzialu w dalszych strimach i nigdy wiecej sie na nich nie pojawil. Konon i major
via Android
  • 2
@Docent_nauk Ciężko odmówić Ci racji, ale ciężko też ciężko wejść w łeb kogoś takiego jak konon. Nie można go rozpatrywać jako osoby normalnej i tyle. Założę się że jakby powiedział że już #!$%@?, koniec. Nie będzie więcej filmów. To i tak by ktoś mu szepnął słówko, dwa jaki to on nie jest, jakie ma poważnie społeczne, że powinien pokazać się wyborcom i wróciłby znów.