Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magawek: sklep fimi miał wysłać pierwsze preordery w drugiej połowie stycznia. Pozostałe sklepy planują wysyłkę na początku marca.
@magawek: są video recenzję na YT . Obraz żyleta . Nie drga jak w bugsach czy innych bez gimbal . Ja czekam na chiński nowy rok . Powinna być dobra oferta , a dojdzie jak już będzie na niego odpowirdnia pogoda
@magawek: Nie kupuj Xiaomi 4K, jest ciężki i jak chcesz latać w mieście to wymaga uprawnień (X8 zresztą też przekracza 600g). FIMI A3 jest lekki i dla amatora wystarczy w zupełności. Jego mocną stroną jest aparatura z wbudowanym ekranem, niby to nic takiego ale zobacz, że wystarczy tylko włączyć drona i aparaturę i już możesz latać bez konieczności instalowania aplikacji, parowania telefonu itd. Sam już prawie kupiłem 4K ale znajomy który
@magawek tylko zastanów się czy na pewno nie zależy Ci na jakości bo może masz w domu telewizor 4K albo będziesz chciał sobie jakąś fotkę później wydrukować, wtedy 4K by się przydało bo zawsze jest z czego "uciąć". Przy FHD to już nie zawsze wyjdzie super...
@magawek mam go od trzech dni w koszyku i nie mam odwagi kupić... Jak Ty bierzesz to ja też (σ ͜ʖσ) ja nawet nie mam żadnego sprzętu, który ogarnia 4K więc w sumie to i tak mi to do szczęścia nie potrzebne.

W sumie to jeszcze nie wiem czy wiesz, że FIMI A3 ma port DIY sterowany z aparatury, możesz do niego podłączyć "coś",
@magawek no właśnie też tak niepotrzebnie się ostatnio nakręciłem na to 4K, w sumie trochę ciężko znaleźć surowy materiał nakręcony tym A3 bo nie wiadomo czy te które są na YT to nie jakieś podróby... Ale obejrzałem już dużo i faktycznie jest ok
@magawek Zamówiłem go dzisiaj z Priority Line i ubezpieczeniem za 930,46PLN, piszą że wysyłka 30 Stycznia. Wczoraj oglądałem konkretną opinie, chyba pierwszą po angielsku, gość dokładnie wszystko opisał.

Wychodzi na to, że kamera tak naprawdę jest 4K tylko z racji na to, że gimbal ma jedną oś cyfrową to nagrywanie jest w 1080P max, za to zdjęcia robi w dużej rozdzielczości.
@karol_zamosc ja się dalej zastanawiam, bo trochę ten obraz mógłby być bardziej stabilny. A nagrania na YT w większości nie są do końca też takie ladne, najlepiej by było zobaczyć nagranie wrzucone na jakąś chmurę, surowe nagranie w sensie
@magawek obraz jest stabilny, masz tutaj najnowszą recenzję gościa z Anglii, wprawdzie zobaczyłem ją już po zakupie ale utwierdziła mnie w przekonaniu, że to był dobry wybór https://youtu.be/S_JyEbpISuQ w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. A do portu DIY możesz podłączyć trzyosiowego gimbala z kamerą 4K kiedyś i będziesz miał niezły kombajn :-)