Wpis z mikrobloga

bebzun niestety wraca na jutuby, a wraz z nim powraca Ulane Bingo, odcinek 41! Trafił 9 haseł, co jak na vlog składający się w 90% z przemyśleń z prusaka jest nawet niezłym wynikiem. Szkoda że nie było typowego "kurnia", bo padłoby bingo. Kurnia :( Wyniki:
Już od pierwszych sekund widać, że w twórczości ulańca nic się nie zmieniło. Combo: dupa pęka w prusaku.

ja piernicze- 0:54 "trzy dni człowiek nie wrzuci vloga już afera że ja piernicze". Pomijając fakt, że jak dla mnie mógłby w ogóle nie wrzucać swoich wysrywów, to: ostatni "świeży" vlog nagrany 23 grudnia. Ten wrzucił 4 stycznia. Widocznie w Copper Mountain dni się bardzo dłużą #bebzunlogic

vlog 10:01-11:00- oczywiście. gubernator powiedział, że Youtube zaleca vlogi po 4 minuty, ale przy jego gadulstwie jest to niemożliwe, i vlog musi trwać 10-12 minut. Bo przecież nie chodzi o reklamy, prawda spaślaczku? :*

"linkuję w opisie"- 4:37 jakby ktoś nie wiedział jak się spakować na wyjazd, to ma link w opisie. Skracam, bo już widziałem: weź pół litry wódy, dwa kilo słodyczy żebyś nie zgłodniał w samolocie oraz leki na sraczkę. To ważna kwestia, okazuje się że #rycerzekomody cały czas pytają jak się spakować. Spokojnie drodzy rycerze, wasze mamy zrobią to za was ( ͡ ͜ʖ ͡)

LIPA- 6:15 jest lipa jak jest mało ludzi na lot tanimi liniami, bo powiedzą że się samolot zepsuł i nie leci. Trochę latam, nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, nie mówiąc już o tym że na necie można znaleźć zdjęcia gdzie samolot leci z jednym pasażerem. Ale wszechwiedzący kielecki budda wie swoje.

taka sytuacja- 6:29 "zasypało, taka sytuacja, jest zima to musi być zimno"

ciekawostka- #kieleckiulaniec po kilku tygodniach wyjaśnił to, co strona ze śmiesznymi obrazkami wyjaśniła po godzinie- mBank wysyłał szampana do klientów, którzy mają u nich konto od 18 lat.

#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - bebzun niestety wraca na jutuby, a wraz z nim powraca Ulane Bingo, odci...
źródło: comment_Qk3kb2T42u8B1vW4FtzJs9SDxogdxg1B.jpg
  • 3
@PatoPaczacz: Ten tekst o odwołanym locie ze względu na zbyt małą ilość pasażerów to już taki poziom #!$%@? umysłowego, że bebzunowi ciężko będzie wejść na wyższy level bycia januszem. Tradycyjne ulane pakowanie na wyjazdy to już el classico, w każdym odcinku to samo, ale idioci dalej pytają co by ich pan miał materiał na tłustyvlog.