Wpis z mikrobloga

@xHershelx: Miałem 3 podejścia do tej gry bez premium i za każdym razem po jakimś czasie porzucałem. Kilka miesięcy temu kupiłem premium, za darmową kasę do sklepu premium kupiłem sobie pojazd by jeździć od 10 lvl a nie 20, dostałem bonusy do xp, dodatki odblokowane i nagle stała się dla mnie nową grą. Wbiłem 65 lvl na 70 w miesiąc xd Więc bez premium trzeba mieć duuużo wytrwałości
Potem gra jest już baaaaardzo utrudniona.


@tomtom666: Potem gra jest niemożliwa, bo treść powyżej 50 lvl jest kompletnie zablokowana i nie zrobisz nic, oprócz szwędania się po planetach do 50 levelu. F2P nie mają chyba nawet przepustek do meczów pvp, tak jak mają preferred. No i GTN- większość itemów ma tak ustawione automatyczne ceny, że o ile nie zmieni ich sprzedający (a część tego nie robi), nie kupisz żadnej sensownej rzeczy:
@teh_m: o, 50, coś mi się pomieszało, że od 60 dopiero jest blokada.

No tak czy tak, każdą storyline można ukończyć f2p, a główna zaleta swtor to właśnie przepiękne storyline. Grając, miałem niemal wrażenie uczestniczenia w filmie czy w niezłej książce.
@xHershelx: Tracisz bardzo duzo. Szczerze mowiac to nie da sie w pozniejszym etapie przyjemnie grac na f2p. Jeszcze jako tako mozna pograc w pierwszej lokacji na f2p. Mozesz zagrac zobaczyc jak wyglada gra nie placac ale jezeli chcesz miec fun z gry polecam wydac te 30 zl.