Wpis z mikrobloga

Jakie jest ryzyko, że w ferworze seksów diva wepchnie mi język do ust? One tego chcą? Często w swoich ogłoszeniach podają info o usługach i są tam między innymi: pocałunki, zabijanie smaku tyskiego #pdk itp a klienci piszą w komentach jak to lubią więc zastanawia mnie czy dla div nie jest to naturalne i one tego oczekują. Tak samo pytanie jak wygląda kwestia nawilżania. Czy one same użyją jakichś lubrykantów i można od razu działać czy oczekują, żeby je rozgrzać? Wiem, że pytania mogą się wydawać głupie bo to usługa i "płacę - wymagam" ale zastanawia mnie na ile istnieje ryzyko, że diva wykryje piwniczaka i będzie chciała go upokorzyć xd #divyzwykopem #roksa
  • 5
@grog_prawdziwego_marynarza: Nie wiadomo co się stanie, lepiej wszystko uzgodnić wcześniej. Mi na przykład pewnego razu jedna diva dorwała się do śmigła ustami jak tylko do niej podszedłem po wyjściu z prysznica i wytarciu się. Zaczęła mi #!$%@?ć gałę bez gumy z taką pasją że później przez trzy dni chodziłem tyłem. Nie przestawała nawet po wytrysku. Gdy doszedłem byliśmy w pozycji 69, nie lizałem jej, ale tak jej chyba łatwiej było robić