Wpis z mikrobloga

ĆPAJ STAJL - LATO W GHETTCIE 2018
Dzień dobry wieczór, dzisiaj kolejny wpis z tagu #farezowskierapy gdzie opisuje i pokazuję po prostu o co słucham. Zapraszam do obserwowania i czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kolejny ogień nie idzie jeden utwór a cały Mixtapte ĆPAJ STAJL.
Pamiętacie to uczucie gdy słuchaliście kiedyś jakieś płyty i po prostu uderzyła w was swoją świeżością, poziomem i wszystkim innym? Ja nie pamiętałem, ale jak to odsłuchałem to sobie przypomniałem.
Od dawna nic mnie po prostu tak nie urzekło jak "Lato w Ghettcie", porównuje to do "C30-C39", "Eklektyki" no i może "Art Brut"
Świetne kawałki, bity także bardzo dobre. Całość świetnie sie łączy i tworzy jedną całość. No i jak dla mnie powiew świeżości w tym roku.
Minus to taki że do tej pory nie ogarniam który to który XDDD
Link do playlisty: klik dzisiaj dodałem tam 1 numer z mixtapu
#polskirap #rap #muzyka
Farezowsky - ĆPAJ STAJL - LATO W GHETTCIE 2018
Dzień dobry wieczór, dzisiaj kolejny ...
  • 16
@gimbosaurus_sex: co do mnie - jestem mocno truskulowym lbem i lubie posluchac czegos 'surowego'. aktualnie w pl rapie wszystko leci praktycznie na jedno kopyto tj. darcie ryja na auto z przeciaganiem zwrotek. z tej epki wprost kipi zajawa i robienie tego dla funu. sporo czasu spedzilem w krk i 'czuje' to o czym nawijaja chlopaki
nie zrozumiem mnie zle, nie jestem az takim zakutym truskulem i uwazam Astro Travisa za plyte
@k1906: ja raczej jestem newschoolowcem, raczej nie przepadam za takimi ulicznymi zwrotkami o trudnym życiu na blokach (i to nie jest argument, wiem że newschool jest w większości o ruchaniu i hajsie) za to mega mi się podoba, że polska scena jest tak zróżnicowana i tak bogata. Podziemie w 2019, te wszystkie kawałki po 100k wyświetleń, biją na głowę mainstream z 2014. Szanuje że może się to komuś podobać, dzięki za
@gimbosaurus_sex: Mi to strasznie pasuje, nie wiem no czuje się jak przy PRO8L3MIE ten sam styl mozna powiedziec(oskarek jeden z "uliczniaków" przypominam) Tak samo jak kolega polecam Undadasea, albo przykładowo Koze i jego LP. Ogólnie zaczynam osobiście poszukiwać czegoś innego w tym polskim rapie bo wszystko na jedno kopyto
@Farezowsky: ja również poszukuje czegoś nowego, wraz ze wzrostem popularności ciekawi artyści robią muzykę ''muzycznie'' lepiej, tzn bity, flow, sama jakość nagrania, ale również teksty stają się durne i wszystko jst coraz bardziej popowe. Pamiętam jak byłem zajarany Malikiem gdy okryłem go i haram masari. To jest smutne jak najnowsze kawałki są głupie.
Lato w ghettcie po prostu mi nie siedzi, problem - dla mnie najnowsza płyta najsłabsza, ale mega ich
gimbosaurus_sex - @Farezowsky: ja również poszukuje czegoś nowego, wraz ze wzrostem p...