Wpis z mikrobloga

Mam wybrać auto do 5k. Jeśli zdam Maturę to chcę iść na studia do #poznan albo #gdansk i potrzebuje wozidełka na trasę do domu i na dojazdy po mieście. Tata chce mi kupić Seicento albo Punto. Nie podobają mi się te samochody. Myślałam o czymś typu Citroen C2 albo Peugeot 206. Warto? Jakie jeszcze auta do tej kwoty dla drobnej dziewczyny? Mogłyby nie być jakoś specjalnie zamulone, bo autem rodziców pozwalam sobie deptać ale fajnie by było jak by mało paliło, bo wiadomo - studencka kieszeń.

#samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta
Pobierz A.....0 - Mam wybrać auto do 5k. Jeśli zdam Maturę to chcę iść na studia do #poznan a...
źródło: comment_p3HrYUtt9kdd3fqDE5IEx3y8MH1w0lsR.jpg
  • 83
@Aleksandra2000 nie wiem czy zmiesci budzet bo nie chce mi sie sprawdzac dla gownogimbowykopka, ale twingo to nowsze z 1.5 dci to bylo oszczedne i zapieedalalo az milo. No ale niestety wykonanie slabe jak to gownofrancuz i sypie sie to jak gownofrancuz
@Loginsrogim: ta, wszystko super ale jak coś się posypie to wartość naprawy przekroczy wartość samochodu... nissany są super, nie przeczę, ale 15 letni samochód to już skarbonka niestety.
@kaeres: Lupo 1.0 = Arosa 1.0 to ten sam samochód 1:1 oprócz lamp ;-)

Części pasują, zamienników pełno na rynku, tanie naprawy, łatwe do ogarnięcia samemu :) no i to 1.0 wbrew pozorom nawet fajnie jedzie