Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam troszkę nietypowe pytanie. Proszę, nie róbcie od razu jaj w odpowiedziach, tylko jeśli jakaś kochana osoba jest w stanie mi pomoc/doradzić, to niech pisze, bardzo proszę.
Nie ukrywam, ze problem może byc tez przez moja niska samoocenę, czy wystydliwosc.

Jestem w związku z dziewczyna, kochamy się nawzajem. Między nami nie ma wielu kłótni, często sie spotykamy. Całowanie, przytulanie czy podobne bliskośći to normalna sprawa dla nas. Pewnego razu, kiedy się całowaliśmy zamiast normalnego złapania mnie za twarz, zaczęła dosyć namiętnie mnie dotykać. Nie ukrywam, ze było to przyjemne, ale troszkę bałem się odwzajemnić, choć bardzo tego chciałem, ale nie zrobiłem tego, żeby nie wyszło jakoś dziwnie. Troszkę stres przez nowa sytuacja. Zastanawiam się, czy nie ma problemu z tym, żeby lekko zmacac partnerkę podczas przebywania ze sobą/całowania, kiedy mam rocznikowo 17 lat. Wiek może młody, no ale związki w wieku 15/16/17 lat już często nie sa tylko formalnością, ale bardzo często już sa szczere i partnerzy naprawdę się kochają. Dla mnie nie jest to jakieś złe, wydaje mi się, ze jeśli serio to czujemy, to nie ma z tym problemu, ale boje się, czy nie jest to zbyt młody wiek i czy nie będzie to lekka przesada. Macanie nie znaczy dla mnie złapanie za tyłek tak, żeby aż podskoczyła. Bardziej chodzi mi o lekkie położenie tam ręki i zachowanie się bardziej namiętnie. Oczywiście nie mysle tylko o jednej części ciała, równie dobrze dotykałbym brzucha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie proszę o pomoc osoby w podobnym wieku.

#rozowepaski #zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
wstydź się raczej, że jesteś taką lamą, że dziewczyna musiała zrobić pierwszy krok. gdzie Ci mężczyźni...? nie myślimy o pieprzeniu się z kimś na ulicy, ale dotykanie się i bliskość jest ważna, jest fajna, tak buduje się emocje.
poczytaj sobie internet, bo laski nie potrzebują synków, za których trzeba podejmować decyzje, bo sami niczego nie są pewni. nie bądź kolejnym introwertycznym nerdem, stary. a zamiast pisać to anonimowym normikom w internecie opowiedz