Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje malej pomocy, mama sie wciagnela w programowanie i uzywa ciagle mojego macbooka bo mam tez kompa stacjonarnego. Chcemy zakupic lapka jakiegos dla niej. Oczywiscie ona odrazu chce nowego macbooka pro (jakies £2,000+) to jej mowie ze to troche przesada i do samego programowania nie potrzebuje takiego sprzetu. Moze mi ktos polecic cos wygodego gdzie bedzie mogla sie bawic w pythona itp? Windows czy jednak kupic jej tego macbooka? Ona narazie startuje wiec mozliwe ze jej sie to zaraz znudzi ale 3 miesiace jednak juz na tym przesiedziala. Cena nie gra roli ale tez dobrze by bylo zeby nie byl w cenie maca. Dzieki #python #programowanie #komputery #laptopy
  • 15
Ona narazie startuje wiec mozliwe ze jej sie to zaraz znudzi ale 3 miesiace jednak juz na tym przesiedziala.


@notonara: Kup jej używanego 14 calowego latituda czy thinkpada do ok. 2000 zł, w uk będziesz miał większy wybór i zainstaluj na tym linuxa bądź postaw hackintosha(karta wifi na brodcommie potrzebna jeżeli chce korzystać z internetów na czymś innym niż kabel, więc trzeba kupić i podmienić oryginalną). Ewentualnie używany air lub pro
@Kamyki_w_bucie: @GitMerge: Zapomnialem dopisac, chielismy air kupic ale okazuje sie ze air ma 13", ona potrzebuje minimum 15"
@Pustulka: Uzywany odpada chce cos nowego, jak juz mowilem cena nie gra roli wiec wole kupic nowy lapek na gwarancji tylko zeby byl dla niej wygodny do uzytkowania i minimum 15 cali. Nie bede jej kupywal bieda kompa uzywanego :D Nawet jak jej sie programowanie znudzi to przynajmniej bedzie miala lapka
jak juz mowilem cena nie gra roli wiec wole kupic nowy lapek na gwarancji tylko zeby byl dla niej wygodny do uzytkowania i minimum 15 cali. Nie bede jej kupywal bieda kompa uzywanego :D Nawet jak jej sie programowanie znudzi to przynajmniej bedzie miala lapka na przyszlosc


@notonara: No to gdzie widzisz problem? Używa Twojego makbooka to kup jej takiego samego
@luzny_lori: @Melcma: Kupilem Dell Inspiron 15 7000 8gb ram, 512ssd, i7 mam nadzieje ze wystarczy. W sklepie jest przecena na macbook pro 2015 15" na £1100, chcialem kupic dwa bo za taka cene to sam bym sobie kupil. Nie bylo w stocku, dzwonie do customer service i w calym Londynie nie bylo wiec sie na tego Della zdecydowalem :/
@leoha: @LowcaG: no tak £1400 max moglem napisac