Wpis z mikrobloga

  • 0
@SayWhat
@Sadek712

Skąd Wy bierzecie te kursy, że to wszystko finansują? Dzwoniłem do jakiś dwóch miejsc z Internetu to wymogi typu osoba bezrobotna, tylko jeden profil bezrobotnego, i samo C, nawet bez kwalifikacji już nie mówiąc o C+E i ze stażem 3 miesiace po 1k zł miesięcznie xD z Urzędy Pracy też już samo C plus może kwalifikacja jak akurat zmieści się to w jakimś limicie, bez C+E, podania, trzeba
  • Odpowiedz
@20VT: techbaza here ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc jest jakiś tam projekt w którym biorę udział wystarczy mieć kat B i lecisz kwalifikacje wstępną pełną (jak nie masz 21l) + trzeba być uczniem szkoły która jest w tym projekcie uwzględniona
  • Odpowiedz
@20VT ja skorzystałem z projektu dla osób zatrudnionych. Organizowane kursy były przez PSPD w Gdyni.
O projekcie dowiedziałem się na ostatni moment, bo do września 2017 było zgłaszanie, a sam kurs na dobrą sprawę zacząłem rok później.
Wymóg był jeden - do udziału w projekcie dostawały się osoby z jak najniższym wykształceniem, czyli ja po technikum dostałem się, a kolega z licencjatem nie załapał się.
  • Odpowiedz
@2525 zwykle wyklady, jako, że z projektów robione, to trzeba było się podpisywać na liście obecności, oczywiście nie zawsze chodzilem, ale zdać udało się bez problemu, a dobrą sprawę miałem trochę wiedzy np nt. czasu pracy kierowców z pracy i uczylem się 2-3 dni przed egzaminem.
  • Odpowiedz