Wpis z mikrobloga

@Gr3gor: pracodawca nie ma obowiązku dostarczać ci świadectwa pracy, to w twoim interesie jest, żeby je odebrać. Świadectwo pracy potrzebne jest do określenia czasu zatrudnienia i choćby naliczania urlopu, twój interes.
@taktoto: Ogólnie trzask dupy będę słyszał aż u siebie na chacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem jedną z dwóch osób co umie obsługiwać jedną z maszyn, druga wraca z urlopu pod koniec miesiąca xDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taktoto: @WutkaBXL: a więc poszedłem dziś do januszexu (miałem rzeczy do zdania i tak) i oznajmiłem jednemu z szefów że spadam - przyjął to na zasadzie "no okej", w międzyczasie dorwał mnie drugi i wziął mnie na dywanik że hurrr durrrr jak ja śmiem spadać z roboty z powodu braku podwyżki i końca umowy (podwyżki nie dostałem bo "nic nie umiem", ale zwolnil typa z podobnego stanowiska bo "ja więcej
@Gr3gor trzeba było powiedzieć, że nie masz czasu z nim gadać, bo musisz lecieć do pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
To nie twoje zadanie zaproponować i przygotować nową umowę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taktoto: Wiem, ogólnie typ skrzywdzony lvl over 99999 i już zaczynał mi się odgrażać że jak będzie telefon od osoby chcącej mnie zatrudnic to mi dymu narobi. Ogólnie umowa kończyła mi się 31.12 i już tydzień przed świętami go dopytywałem jak z przedluzeniem. Słyszałem tylko "tak, tak to później", przez ostatnie 2 dni słyszałem to samo mimo iż już dobiegła konca. Teraz wielce striggerowany Janusz i jaki to ja okrutny jestem