Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Chciałem coś zamówić z Australijskiego sklepu, ale dziwnym trafem nie wysyłają do Polski. Sprawdziłem jak to jest u nich z wysyłką międzynarodową i kurczę wysyłają niemal wszędzie (nawet do większości Państw Afrykańskich). Napisałem więc z pytaniem dlaczego tak jest i czy wysyłka do Polski naprawdę jest niemożliwa.

Otrzymałem odpowiedź, że wysyłki do Polski zostały wstrzymane, bo było bardzo dużo prób oszustwa XD

#zalesie #szkodaslow
  • 4
@magucio czytałem o tym, podobno z kilku krajów juz tak nie wysyłają. Ponoć janusze zamawiali jakis gabaryt typu meble a potem zwracali z tak zeby sprzedawca pokrył koszty zwrotu przy czym robili walki na fakturze za wysylke - podmieniali np 800zl na 800 euro az w koncu ucieli nam handel. Dziekujmy naszym wspaniałym rodakom, temu wyjatkowemu narodowi za to, ze dbaja o nasz rynek i ukrócają złodziejstowo wobec państwa w postaci zamowień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fallout444: właśnie nie do końca wiedziałem o co chodzi z tym oszustwem, bo jak mógł ktoś oszukiwać kiedy paczka idzie jeszcze przez celny. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych dla naszych rodaków.
Ja akurat chciałem zamówić sukienki więc to nie gabaryty i ta firma powiedziała, że na 100% Jak będę pewny, to mogą wysłać mi paczkę. Wszystko by się odbyło poza ich systemem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fallout444: tego nie wiem, bo tak jak mówię usłyszałem od tego sklepu tylko, że wysyłki do Polski są wstrzymane z powodu oszustw. Jakich, to nie wiem. Najwidoczniej po części masz rację