Wpis z mikrobloga

Jak tam przegrywy? Zastanawiam się czy dalej w cebulandii 4k zł na łapę to wygryw życia. Ilu z nami prawników lekarzy, programistów zarabiających +10k zł? Bo dla mnie te 4k na łapę to przegryw, sam tyle wyrabiam, nie mam baby gówniaka, a do pierwszego nie styka.
  • 27
@Danicen: wyjdź z piwnicy, samo życie.
Reasumując widzę, że zapewne nikt nie osiąga z tutaj udzielających się tak żałosnego pułapu zarobków jak te 4k. Eksperyment udany, na nocnej wachcie same piwniczaki
@Danicen: Wiem, dla ciebie tak ostry hajs 4k zł to pewnie nadal mokry, niespełniony sen. I przez takich właśnie osobników w tym kraju nadal będziemy klepani przez wszystkich naokoło. I odetnij płytę, bo robisz się nudny.
@Danicen: dawaj jeszcze, twój intelektualny wywód schodzi właśnie na poziom gówna.Jak ja to lubię, gdy takie ameby, nie potrafiące skonstruować zdania złożonego w przypływie zacofanego instynktu, kierowanego kompleksami zaczynają rzucać gównem. To tylko świadczy o miernym wychowaniu, a raczej jego braku. Co dalej napiszesz? Moze wreszcie jakieś całe zdanie? A nie #!$%@? #!$%@? gówno #!$%@?, jak troglodyta z jaskini???