Wpis z mikrobloga

#redukcja #silownia #mikrokoksy
Przepraszam za spam. Jestem jeszcze totalnym ulańcem i amatorem, ale chciałem zachęcić wszystkich, którzy przeglądają te tagi w związku z noworocznymi postanowieniami, żeby nie bali się zadawać pytań :)

Pytajcie, pytajcie, mimo ze cześć osób będzie się z Was śmiała. 3 tygodnie temu sam zadałem pytanie które dla większości doświadczonych było totalnie z dupy, ale dostałem odpowiedzi. Tylko dzięki temu zamiast tracić czas na maszynach, dziś skończyłem 9 trening z wolnymi ciężarami i mega mi się to spodobało i nie mogę doczekać się rezultatów za pół roku, czy za rok.

Powodzenia wszystkim zmagającym się z własnym ciałem :)
ArRog - #redukcja #silownia #mikrokoksy 
Przepraszam za spam. Jestem jeszcze totalny...

źródło: comment_jvRlvNmY56yUxtak9kXiellykkLvsKCm.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: ale fikołka na w razie co umiem ;) obecnie tracę tyle jak trzymam około 2400-2450 kcal. Nie chciałem tez za dużo restrykcji na raz sobie dokładać wiec makro nie pilnuje bardzo dokładnie. Jedynie staram się trochę więcej białka i ograniczać węgle, ale bez aptekarskiej dokładności.
  • Odpowiedz
@ArRog no i zajebiście, szlifuj technikę i zaraz będziesz zajebiste wyniki miał, z mojego doświadczenia wiem, że zła technika może trochę #!$%@?ć to progresywnie :p
  • Odpowiedz