Wpis z mikrobloga

@wstreczyciel: @kierownik_internetu: @Dan_
Zagłębiłem się bardziej w ten temat.
Szczerze?Ten klub musi spaść do IV ligi.Jestem zbulwersowany tym ,że ani Boniek ,ani tym bardziej ekstraklasa nie reagowała.Wielki płacz o Wisłe bo takie tradycje...Kibole z wyrokami w zarządzie TS...scenariusz rodem z Kolumbii czy też Meksyku.
@IceShandy: Wg mnie te "tradycje" są najgorsze. Tak jak pisałem masz tam wszystko, polityke, duży biznes i gangsterkę. Tematu od lat nie rusza żaden prokurator bo swoich albo siebie przecież nie pozamykają. Z Cracovią nie było tego problemu, Filipiaka aresztowano na podstawie pomówienia i z tym prokuratura nie miała żadnego problemu.
Jestem zbulwersowany tym ,że ani Boniek ,ani tym bardziej ekstraklasa nie reagowała


@IceShandy: Ale tu akurat nie ma żadnego zaskoczenia. Przed świętami Ekstraklasa SA sprzedawała kolejne prawa telewizyjne na sezony 2019-2021. Wszyscy udawali że nic nie widzą i pudrowali trupa, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy od telewizji. Przykład idzie z góry. Przecież FIFA też istnieje tylko żeby zarabiać pieniądze i co jakiś czas wychodzą kolejne skandale z jej udziałem. W piłce