Wpis z mikrobloga

Mirki z #krakow. Po Sylwestrze został mi litr wódeczki Wyborowa, który przeznaczam dla Was. Nie mogę zabrać ze sobą do domu bo na samolot mam bilety z jedynie podręcznym bagażem. Nie taguję tymi januszowo-cebulackimi tagami! #!$%@?ć losowanie chcesz wódeczkę podejdź o 12:30 pod pomnik Adama Mickiewicza i stój z kartką „Tylko mirko” (może być mała), jeśli będzie Was 2 to dostaniecie po flaszce, jeśli więcej to kupicie w biedrze kubeczki papierowe i napijcie się razem. Jak nikogo nie będzie to oddam któremuś z bezdomnych malinowych nosków i też się ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Jendrazzz - Mirki z #krakow. Po Sylwestrze został mi litr wódeczki Wyborowa, który pr...
źródło: comment_VysE7XCUgLXQ5VxvXAlI8ZkKe2VNdQky.jpg
  • 25
Jak ktoś z Was jest na Kazimierzu to może dzisiaj wieczorem być pijany jak świnia za darmoszkę. Będę tu jeszcze chwilę więc odezwijcie się mięczaki i nie przynoście wstydu grodowi Kraka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jendrazzz jak tam nie uda się przekazać do 17 (wtedy dopiero mogę się pojawić), choćby @wuojtek16 bo widzę że chetny ( ͡º ͜ʖ͡º), to ja z chęcią przygarnę i nawet poczęstuję innego Wykopka, więc w rodzinie nic nie zginie.

Aktualizuj wątek ( ͡º ͜ʖ͡º)