Wpis z mikrobloga

@Lemartez: Tak bezczelnie zostać okradzionym - słabo.
Biała Octavia jednak jest tak popularna na drogach, że nikt by na nią nie zwrócił uwagi,więc raczej nie spodziewaj się licznego odzewu...
  • Odpowiedz
@chwed: Tymbardziej ze bardzo wporzadku chlopak ... a tu taka akcja. Osobiscie nie widzialem wielu białych octavii na drogach - ale w im wiecej miejsc trafi informacja, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Lemartez jeżeli dosłownie nikomu nie powiedzieli to ewentualnie ktoś z hotelu czy gdzie tam nie pojechali mógł dać cynk, ale to jest nie do udowodnienia, więc mam nadzieję, że ubezpieczenie było i dom miał odpowiednie, zgodne z podpisaną umową, zabezpieczenia antywłamaniowe.
  • Odpowiedz
@Lemartez: Słyszałem o tym... Prawdopodobnie jeśli auto nie weźmie udziału w jakimś wypadku to już raczej pozamiatane. Tyle lat ewolucji a niektórzy dalej jak najgorsze bydło...
  • Odpowiedz
@Lemartez: tak z ciekawości jak okradają mieszkanie to co moga zabrać poza pieniędzmi i bizuterią? konsole, latpota, tv co jeszcze?

Sam myślę o budowie domu i się zastanawiam czy da się dobrze zabezpieczyć przed kradzieżą właśnie jak się jest w wyjeździe
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: U mnie w rodzinie ostatnio była podobna sytuacja, to #!$%@? tylko pieniądze i biżuterie zabrali. Psiarskie potem tłumaczyli, że nie biorą elektroniki bo bardzo łatwo jest ją później namierzyć. Ogółem warto zabezpieczyć swój dom, moment w którym dociera do ciebie to, że ktoś naruszył twoją prywatność jest okropny, nie polecam nikomu.
  • Odpowiedz