Wpis z mikrobloga

pojechałem kiedyś do babci w koszulce z podobnym nadrukiem do tego, tylko że z dwoma szkielecikami
Babcia powiedziała, że fajna i spytała z czego to.
Opowiedziałem jej i pokazałem muzykę cannibal corpse. Powiedziała, że muzyka fajna, tylko wokal jej się nie podoba bo się za bardzo drze i nic nie rozumie.
Moja babcia jest zajebista
V.....f - pojechałem kiedyś do babci w koszulce z podobnym nadrukiem do tego, tylko ż...

źródło: comment_f1msWTsVd9KTtkLQVUkdRCGZoRsDJOKC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VonHautkopf: To musisz mieć też relatywnie młodą babcię. Mój dziadek (zmarł kilka lat temu niestety) urodził się przed IIRP i by zapytał, czy te kości to ofiary bolszewików. Przy czym osoby z tych lat jak zauważyłem mają bardzo otwarte spojrzenie bo już trochę widziały i niewiele ich zdziwi.
  • Odpowiedz
@VonHautkopf Ehh, miałam identyczną koszulkę, ale prawdopodobnie padła przypadkową ofiarą porządków jesiennych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do dzisiaj nie mogę tej straty odchorować
  • Odpowiedz
@VonHautkopf moja ciotka to kiedyś chciała wyrzucić kuzyna z domu za koszulkę jakiegoś minotaura czy wilkolaka zespołu therion (chyba taj się nazywaja) bo jakieś szatany to są i nekromancja
  • Odpowiedz
@VonHautkopf: chodzilem w kielcach do pubu dla brudasow bo mozna tam bylo jarac i generalnie wszystko, to powiem szczerze, ze duzo gorzej od sebów sie zachowywali. Wypili pare amaren i moze nie chcieli sie n---------c, ale mogl na ciebie upaść, orzygać stolik, i generalnie darli jape caly czas
  • Odpowiedz
  • 0
@Verdu a okej to tru
Ale to głównie ze starymi kucami
Młodzież jak ja w dużej mierze nie ma ograniczonego gustu i nie jest patolą
I większość osób 20+ których poznalem to właśnie ogarnięci ludzie tylko z muzycznym ustawieniem nastawionym na metal
  • Odpowiedz