Wpis z mikrobloga

@sultanomariano: Niestety nie, w marcu byłem rok temu i zima w strefie jest całkiem fajna, chociaż musiałem codziennie buty suszyć xD bardziej celuje na sierpień lub wrzesień a w grudniu może na Litwę o ile kierownik z napro pozwoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sweet-Jesus bierz późny wrzesień, będzie ciepło ale nie gorąco, kolorowo i fajne swiatlo wieczorem. A na Litwie byłem razem z pierwszą w ogóle grupą i polecam, tylko nie #!$%@? się zanim wejdziesz do elektrowni, bo jeden typek przyszedł na hardym kacu (a skacowani byliśmy wszyscy) i go nie wpuścili, bo 0,7 wydmuchał xD
@sultanomariano: Byłem w strefie w 2017 pod koniec sierpnia aby sprawdzić czy dana pora roku mi się spodoba. Było okej ale wszechobecna dżungla, gorąc i miejscami chmary komarów dawały się we znaki. Jednak najlepiej mi się eksplorowało strefę z końcem marca oraz z końcem kwietnia (chociaż tutaj były tłumy ze względu na rocznicę). To pewnie jakiś pierwszak z napro był, kierownik uczy aby dekontaminację organizmu przeprowadzić dopiero na koniec dnia, nigdy
@e900: Chcesz jechać do Czarnobyla, a nie jesteś w stanie jechać do Wawy? :P

Z tego co wiem to zarówno Strefa Zero jak i Napromieniowani jeżdżą z Wawy ( @Sweet-Jesus / @sultanomariano poprawcie mnie jak się mylę).
Są jeszcze jacyś radioaktywni chyba, ale o tym to nic nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
bispol bezpośrednio z Krakowa jeździł kiedyś - teraz nie wiem.

@seledynowa_panienka: solo east
@markedone: Tak, napro startują spod pałacu kultury. Radioaktywni też są i raz z nimi byłem ale to więcej info na priv mogę podać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

solo east travel oraz chernobyl tour można nazwać rakiem strefy, wystarczy spojrzeć co odwalają z tymi budkami przed KPP