Wpis z mikrobloga

  • 4
@ZajebbcieTrudnyNick: jadę kolego nowym autem, na nowych oponach z aktywnym tempomatem i mocną kawą, stanowię mniejsze zagrożenie niż Janusze w paskach na oponach z lat 90-tych, flotowe skosy, białe busy i kierowcy tirów. Zdrowia życzę.
  • Odpowiedz
  • 1
@zebatykocur: Znam znam teorie wykopowe, 140 to prędkość odpowiednia jak potrafisz jeździć. Po raz kolejny jak cokolwiek tutaj się napisze to się pojawia stado eksporterów (zapewne bez aut, ale to nieistotne) i pierdoła swoje smuty z podstawówki. Napisałem o drodze i jej stanie a nie o tym, ze pobijałem limity eco drivingu albo dostawałem prędkość do wielmożnych gimnazjalistów z wypoku.
  • Odpowiedz
@soosh071: chesz powiedzieć że Twój gulf 7 przezwycięża prawa fizyki i jak ktoś zatrzyma się na a4 przy małej widoczności to cudownie go zobaczysz? 140 to za dużo w takich warunkach.
  • Odpowiedz
  • 1
@wolemyszki: dlaczego miałby się nagle zatrzymać? Jadę prawym pasem jak trzeba zmieniam na lewy, nie jechałem ani szybciej ani wolniej od innych aut :) ślą niektórych to i 70 jest szybko :)
  • Odpowiedz
@soosh071: Bo jest głupi i uzna, że skoro nic nie widać, pizga i nosi na lewo i prawo a na drodze syf to on sobie stanie i przeczeka? Ja tam niejednego widziałem który uznał że przeczekanie ulewy poprzez postój na prawym pasie to dobry pomysł.

A ty, nie biorąc tego pod uwagę, tak samo jak tego że nie każdy jedzie nową furą, a wręcz przeciwnie i spotkanie gościa który ma
  • Odpowiedz
@soosh071: Polecam Ci material policji z wypadków, który puszczają niektóre szkoły jazdy. Tam policjanci przytaczają kilka historii o kierowcach, którzy jeździli szybko, ale bezpiecznie, a potem pokazują ich zdjęcia. Można go dostać kontaktując się z policją świętokrzyską, a tytuł materiału to "To był wypadek".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@soosh071: wybacz kolego, ale zadna wspolczesna technologia oraz to ze masz nowe auto nie uchroni cie przed aquaplaningiem. No i nie sadze ze go zlapales bo bys wylewal zale o rozbitym aucie a nie o #!$%@? warunkach meteorologicznych.
Jezdzij sobie jak chcesz, bylebys nie zabral nikogo postronnego na druga strone.
  • Odpowiedz
  • 5
@czlowiekBEZnicka: to źle sądzisz, nawet krótkotrwałe stracenie kontaktu z nawierzchnia to AP. Oprócz tego, ze jeżdżę ok 60k rocznie (w przeciwieństwie do większości z was) oprócz nowego auta (jak wyżej) skończyłem kilka kursów bezpiecznej jazdy w Poznaniu, w tym jazdy w kontrolowanych i nie kontrolowanych uślizgach (jak wyżej). Nie interesuje mnie wasze zdanie na temat moje średniej prędkości (oczywiście zwalniałem tam gdzie było niebezpiecznie). Tu się nie da nic napisać
  • Odpowiedz
@soosh071: widzę mamy eksperta xD Obyś się tylko sam #!$%@?ł i nikogo postronnego nie zabił, bo jak na jednej trasie kilka razy byłeś w stanie zaliczyć aqua planning to znaczy, że #!$%@? potrafisz ocenić warunki na drodze
  • Odpowiedz
@soosh071: sprawiasz wrażenie osoby, której się wydaje, że jako jedyna na świecie jeździ nowym samochodem, a poza tym jest mistrzem kierownicy, bo parę godzin kręciła bączki z instruktorem na zamkniętym placu. Smutna prawda jest taka, że takie pajace prędzej czy później się gdzieś rozbiją, a wielu z nich i tak nie wyciąga żadnych wniosków i dalej wszyscy dookoła nie mają samochodów i pojęcia o czym piszą - pojęcie ma tylko
  • Odpowiedz
@soosh071: Kur*a, jaki zadufany w sobie baran xD Chyba czarnolisto poleci, bo następnej dawki takiego raczyska nie przeżyje.

Znam kierowców, którzy przy tych twoich "ZAJEBISTYCH" zdolnościach za kółkiem byliby jak Kubica, a i tak nie pajacują jacy to nie są z nich kierowcy i potrafią zwolnić przy złych warunkach atmosferycznych. Pewnie dlatego, że mają trochę więcej do stracenia w życiu typu rodzina i dzieci i woleliby ich nie zostawiać, bo
Blackbeard121 - @soosh071: Kur*a, jaki zadufany w sobie baran xD Chyba czarnolisto po...

źródło: comment_FNMZRi4wt8LCVGfpwer1L2isOKubFpoZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz