Wpis z mikrobloga

@p__m: Też mysłałem o tym, trochę się obawiam zakupu z alie z uwagi na gwarancje/reklamacje. Pamiętasz ile mniej więcej Cię to wyszło? Montowałeś sam? Dodatkowo chciałbym też coś zrobić z głośnikami.
@veranoo: Sam montowałem, głośniki są OK tylko radio ch***we, wsadź tego androida będzie mega poprawa i wtedy zdecyduj, ja sobie ustawiłem equalizer na ROCK i jest super. U mnie na początku były drobne problemy z oprogramowaniem (wieszał się), ale dobry kontakt z Chińczykiem i pomógł. Od roku działa, zaciął się może 2x, ja niestety nie mam przycisku RESET, więc muszę odłączyć akumulator. W tej co podałem jest przycisk reset, chińczyk ten
@murarz13: wymiana zajęła mi jakieś 6h, dlatego bo robiłem to pierwszy raz w życiu i nie chciałem niczego połamać, teraz ogarnąłbym to w max 2h. Generalnie to prosto, ramka od chińczyka jest idealnie spasowana do tego auta, a reszta to po prostu montażowe rzeczy i podłączenie kabli.
@p__m: Mógłbyś nagrać filmik w wolnej chwili jak to wygląda u Ciebie? Rozumiem że wszystkie funkcje z kierownicy działają, kamerkę cofania też sobie podłączyłeś?