Wpis z mikrobloga

Postnowienia na 2019:
1. Zmiana pracy na bardziej satysfakcjonującą i lepiej płatną. Traktować współpracowników i szefa z większym dystansem niż obecnie - nie zżywać się i nie spufalać.
2. Schudnąć 10kg i poprawić klatkę.
3. Odnowić kontakty ze starymi znajomymi.
4. Wyluzować się jeśli chodzi o podejście do życia. Mniej stresu, więcej uśmiechu.
5. Przestać się non stop spieszyć.
6. Robić mniej "bo muszę" a więcej "bo na prawdę chcę".

#sylwesterzwykopem #postanowienia #nowyrok #postanowienia2019 #oswiadczenie #postanowienianoworoczne
  • 9
  • Odpowiedz
@Kielek96: obecnie ze wszystkimi żyję na stopie zbyt mocmo koleżeńskiej, włącznie z dyrektorką - to utrudnia "robienie swojego" i odmawianie w sprawach nie będących poleceniami służbowymi, które zgodnie z prawem muszę wykonać. Ja tyram na kogoś a nie na siebie zatem nie chcę robić nic ponad przeciętność, bo pierwsza praca nauczyła mnie, że jak pokażesz, że umiesz coś więcej to to wykorzystają ale nie idzie za tym żadna korzyść finansowa.
  • Odpowiedz
@LodowatyJohny: Czyli to oznacza że musisz być bardziej pewny siebie i nie czuć blokady, kiedy chcesz „walczyć o swoje". To nie oznacza że nie znajdziesz w pracy jakiegoś kolegi, z którym będziesz mógł wyjść na piwo po pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bardzo szanuje ciebie za to że zauważasz swoje błędy i chcesz wyciągnąć wnioski :)
  • Odpowiedz
@Kielek96: Dokładnie to co napisałeś, tylko inaczej to nazwałem. Tutaj jednak nic nie zdziałam, bo moja odmowa w obecnym miejscu pracy to rzecz wręcz nie do przyjęcia. Potrzeba nowego otwarcia.
  • Odpowiedz