Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ChamskoCytuje: nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Takimi pseudologicznymi zagrywkami można tylko zrobić większą szkodę (np. zakaz publikowania jakichkolwiek zdjęć). Każdy wie o co chodzi. A jak koniecznie chcesz argument, to można wymyślić na poczekaniu jakąkolwiek wymówkę.

Gdzie masz udostępnione zdjęcia Elfika? Jeśli by gdzieś były wrzucone przez nią, to by znaczyło, że zgadza się na ich publikowanie. Ale nie ma. Tamta pani z Instagrama najwyraźniej się zgadza, bo są na Instagramie. Wiem,
Podrzuci ktoś jakąś treść, która (oprócz pedofilii itp. treści zakazanych przez prawo) pozwoli mi szybko pozbyć się konta? Będzie wygodniej. A żeby obserwować kilka tagów założę sobie nowe konto. Nie mam spiny odnośnie tego ile czasu mam tu konto...mam też inne życie ;) Edit: jeśli ktoś podrzuci coś do 23 to zrobię to natychmiast( ͡º ͜ʖ͡º)
Później idę spać
@Czesiek_Alf: lepiej usunąć - już w takcie usuwania możesz sobie założyć nowe a w razie czego nie mogą cie zbanować za multi (co i tak zresztą zrobią bez względu na to czy to prawda) inaczej niż w razie perma (bo wtedy zgodnie z "zasadami" nie można już zakładać nowego) ( ͡° ͜ʖ ͡°)