Wpis z mikrobloga

@W_Heisenberg: na szczęście w większości przed komputerem + ewentualny wyjazd służbowym samochodem na kontrolę :) Ogólnie pilnuje żeby jedno z większych miast Polski było posprzątane, a w zimie dodatkowo odśnieżone.

@obludnik-rozi: ja wypiłem 2 radlery, lampkę wina i lampkę szampana więc też raczej na trzeźwo bo jakby polała się wóda to dzisiaj wyglądałbym jak szmata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
O 6 rano poszedłem się przejść. Wszędzie pusto. Jak po apokalipsie. Wojsko które zdecyduje się zaatakować 1 stycznia będzie miało chyba łatwy start ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: Ty tu śmieszke heheszke, a ja byłem na imprezie sylwestrowej i nie piłem. Dopiero o 5 wracałem dzienną komunikacją miejską do domu, bo Uber kosztował 3x tyle co zazwyczaj. Przez 45 minut jazdy podziwiałem m.in.
- N------e nastolatki śpiące na przystanku i budzące się na widok autobusu, jednocześnie krzycząc "HANKA DAWAJ TO NIE NASZ ALE TAM CIEPLEJ"
- Kilku sebixów szukających rozróby
- Kilka grażynek mocno podchmielonych i dzwoniących do kolejnych grażynek "No Grażynko ja już w autobusie a ty gdzie? aj w rowie? no to dobrze dobrze, ja już w autobusie papa"
- Jeden menel z zarzyganymi spodniami i w ogóle wszystkim, na szczęście nie zdążył doczłapać się do autobusu xD
- Niezliczona ilość ludzi, co jeszcze chcieli melanżować, więc spoczko piwko
  • Odpowiedz