Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zaliczył egzotyki w całkowitym postępie? Chyba z 9 mam ogólnie zaliczonych, ale byłem u tego typa na północy w Saint Denis i nie ma go w tej niby alchemicznej katedrze, a podobno tam się jeździ do niego po zadania i daje krok po kroku do zrobienia. I też jest coś takiego jak się od niego weźmie zadanie, to jest dobrze płatne, a jak samemu trafi na tego egzotyka, to już nie płatne. Ktoś ogarnął wszystkie egzotyki? Może wyjaśnić?
#rdr2
  • 3
  • Odpowiedz
@WalerianDuch: Gość się pojawi dopiero jak wypełnisz dany etap zadania i dopiero po jego ukończeniu dostaniesz kolejne. Zleceń na egzotyki jest łącznie pięć. Samo zadanie zwie się Księżne i inne zwierzęta i jak dasz lewy przycisk na dpadzie to będziesz widział stan ukończenia zadania. Pierwszy etap jest najgorszy, później jest już trochę łatwiej.
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: Czyli w rejestrze nabijać po prostu, żeby wszystko było max i czerwony ptaszek z lewej i wtedy do niego cisnąć po następne, tak? Myślę, że jakoś ogarnę, bo już przy dwóch czaplach te czerwone ptaszki mam:) Tego jest tylko 15? czy 5x15?
  • Odpowiedz
@WalerianDuch: Dokładnie tak, jak wypełnisz każde to wtedy do gościa i da nowe zadanie. W pierwszym masz po pięć sztuk piór trzech rodzajów czapli i 15 sztuk orchidei ale nie pamiętam dokładnie jakiej. Najgorsza to ta czapla śnieżna bo bardzo rzadko się pojawia.
  • Odpowiedz