Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad #pogodanadzis

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:01, Poniedziałek, 31 grudnia 2018. Imieniny: Sylwestra, Melanii, Mariusza. Słońce podniesie się dziś o 08:08. Świecić będzie 7 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:30. Ciemna noc zapadnie o 17:01, ale gwiazd można wypatrywać od 16:15.

0000000000
00______00
00______00
00______00
00______00
00______00
00______00
00______00
0000000000

HEJ! Słodziaki, dziękuje wam za śledzenie i aktywny udział w #contentnadzis to były szalone 3 miesiace. Dziś wrzucam ostatni sylwestrowy wpis. To koniec #contentnadzis, przynajmniej w obecnym wydaniu, chcę tą akcję kontynuować, ale tak aby była dla mnie mniejszym obciążeniem. W jakiejś przyszłości możecie sie spodziewać powrotu, w wersji gdzie wy też będziecie mogli dokłądać swoje cegiełki. Od jakiegoś już czasu gdzieś po cichu projektuje stronę która będzie służyła pełnosprawnej obsłudze #contentnadzis, kiedy ukończę? Nie wiem, nie powiem, ale się dowiecie, bo będziecie mogli brać czynny udział w projektowaniu codziennych wpisów. Tymczasem, szczęśliwego nowego 2019 roku, niech wam się powodzi, i niech wstawanie z rana będzie łatwe i przyjemne. Trzymajcie się, cześć!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
PRZEKĄSKI NA SYLWESTRA


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Pogoda na dziś:




Promocje
- Dziś na pizza portal 20% rabatu na pizze w wybranych lokalach!
- Darmowe gry w Google Play (30.12) - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 92