Wpis z mikrobloga

Mam bardzo mały staż na wykopie, ale za to jestem stary i mam duży, prawie dwudziestoletni staż w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Nie wiem czy dobrze rozumiem, co tu się dzieje, więc powiedzcie, czy dobrze rozumiem, że wszystkie problemy dotykające ten portal obecnie dałoby się rozwiązać zwalniając kilka osób (szczególnie jedną) i zatrudniając bardziej kompetentnych?
  • 13
@Neoplan: Pisałem już wiele razy o tym, i powtórzę. Wykopek myśli, że moderator wykopu ma za zadanie siedzieć tutaj 24/7 i pilnować tego, aby żadne cp się tutaj nie dostało. Niestety prawda jest inna, bo moderator też człowiek, a w nocy chciałby odpocząć. Sam byłem moderatorem na jednym z większych for w Polsce i wiem jak taka praca wygląda. Moderacja przecież wie o tym, że cp pojawia się w nocy i
@Neoplan: Poza tym nie dogodzisz każdemu. Co z tego, że zatrudnią nowe osoby jeśli przyjdzie znowu grupka osób i powie "a bo ten zbanował tego bez powodu, zobaczcie!!!". imo a_s dobrze wykonuje swoje obowiązki, a przynajmniej nie widziałem, żeby coś źle zrobiła ¯\(ツ)_/¯