Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: ja takie zawsze dawałem w lewo i zastanawiałem się kto im daje w prawo, ani to atrakcyjne ani to przyjazne. Na #!$%@? się starać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak jakbym zobaczył cos na Allegro: stan używany, cena z kosmosu, może nie działać,brak zwrotów ale dopisek: kto nie kupi ten #!$%@?

Moja twarz przyjęłaby kształt dużego XD i scrolowalbym dalej, fascynujące ze są faceci którzy lubią
  • Odpowiedz
Najlepsze jest jak trafisz na taką byłą miłośniczkę przygód. Udaje grzeczną, ciśnie cię np. za wyjście z kolegami na browara albo do klubu, twierdząc, że to wielkie szaleństwo a on siedzi w domu zmartwiona xD.


@r4do5: Bo wie że jej czas już mija i co się dzieje w tych klubach i jak potrafią szaleć p0lki więc boi się o siebie i swojego mena i próbuje go usidlić w domu!
  • Odpowiedz
@r4do5: tez mam takie wrażenie ze zwłaszcza w Polsce stosunkowo mało ludzi grzmoci się po kiblach, chyba ze zadajesz się z patusami, trochę nakręcają to pseudo-chady które chwalą się ile to nie naruchali a to gowno prawda bo im nic nie udowodnisz, dziewczyny tez nawet te karyniaste instynktownie nie rozdają szpary wszystkim wszędzie codziennie bo (głównie kobiety) potem je dojadą i obrobią dupę tak ze nikt jej potem nie dotknie. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RoastieRoast: takim trzeba wcisnąć że szukasz związku itd a na randce wyruchać xd one nie potrafią powiedzieć "nie" na ofertę #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: a pozniej po 30 znajdzie frajera, wyjdzie za niego za maz, urodzi mu dzieciaki i caly czas bedzie upierdliwa suka no bo on nie spelnia jej wymagan i nie jest tym niegrzecznym chlopcem o ktorym caly czas marzyla tylko nudziarzem ktory dal jej stabilizacje i bezpieczenstwo tak oto rodza sie chore malzenstwa pelne nienawisci
  • Odpowiedz