Wpis z mikrobloga

@Piotr_cx: Jedyne zastrzeżenie jakie mam do Owsiaka to to, że oprócz WOŚPu zajmuje się handlem uranem i organizuje fundusz na rzecz wskrzeszenia Adolfa Hitlera. A tak poza tym to taki śmieszny wujek z niego.
  • Odpowiedz
@Piotr_cx: caritas nie przeznacza 99% na cele charytatywne. Mam informacje prawie z pierwszej ręki, których chciałbym jednak nie opisywać. Powiem tylko, że tak jak tam kasa jest #!$%@?... Masakra.
  • Odpowiedz
@Piotr_cx tak #!$%@? od jurija niechec do kosciola to chyba tez powinien byc plus


@esci: Minusem powinno być politykowanie. Mnie to od kilku lat do Owsiaka zniechęca. PiS gardzę, jednak jeżeli ktoś robi takie zbiórki, to powinien być neutralny, a nie na np. Woodstocku ze sceny po nich jechać.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane hej Mirku mnie denerwuje szczegolnie megalomania Jorgena Owsienki ale tak samo denerwuje mnie to, że niektórzy myślą, że mają monopol na czynienie dobra, cokolwiek by to nie znaczyło w czyimkolwiek rozumie. Mam wrażenie, że to bycie za i przeciw już dawno stało się tylko czysto polityczne i swiatopogladowe i że większość kłócących się katoli i levaque ma #!$%@? w te dzieciaki, zbiórki i potrzebujących. Im jest to niezbędne tylko do
  • Odpowiedz
Caritas 99%....wez Ty sie jebnij. Kilka lat temu przyjechala do mojej firmy jakas blac z karitasa, najnowszym leksusem w futrze i chciala zeby jej oddac troche towaru dla bidnych...
  • Odpowiedz