Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie drodzy przyjaciele! Mam pewien problem z #rozowypasek
Będziemy spędzać wspólnie sylwestra u mnie w domu. W domu będzie też rodzinka, która lubi grać w różne planszowke/quizy. Powiedziałem to swojej dziewczynie i ona na to że nie będzie grać bo wyjdzie na głupią... I tu się pojawił problem.
Zrozumiałem że to może być prawda. Kocham ja, ale może się okazać że będę wstydził się za nią całe życie.
Dziewczyna ma wykształcenie średnie co dla mnie jest ok, ale czasem podczas rozmowy wychodzą naprawdę poważne braki w wiedzy podstawowej (chyba po tym co napisała spadły mi klapki z oczu). I tak szczerze nie wiem co teraz robić. Może był/jest ktoś w podobnej sytuacji?
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mój kumpel ma żonę. Znam ją od dawna i wiem, że z wiedzą u niej sporo trudności. W sensie - nie uczyła się dobrze, nawet przedmiotów łatwiejszych. Graliśmy jakiś czas temu w grę o flagach itd., to szybko zrezygnowała.

Jaki jest minus związku z taką osobą? Że musisz samemu pielęgnować swój rozwój intelektualny, bo często takie osoby nie są nim zainteresowane, gdyż odczuwają strach przed porażką lub po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
"Pożycz" z domu gry w które będziecie grac na sylwestra, niech przeczyta pytania i nauczy się odpowiedzi :D

Sam jestem w podobnej sytuacji, moja panna wzorowa uczennica, od liceum przez studia(techniczne) I i II stopnia, same 5 - polibuda z wyróżnieniem, ale wiedzę ma tak małą, że czasem mnie to przeraża.

-Wakacje za granicą wiadomo trzeba gadać po angielsku, ja przez całe życie ledwo ledwo przechodziłem z klasy do klasy, ale jak jej mowie (troszkę się drocząc) zeby cos ogarnęła w hotelu to już jakies
  • Odpowiedz
Gry to tam najmniejszy problem. Problemem jest to, że się jej wstydzisz.
Dlatego najlepiej być z kimś na podobnym poziomie ogarnięcia ¯\_(ツ)_/¯ Macie o czym rozmawiać? Oprócz spraw codziennych, przyziemnych
  • Odpowiedz