Wpis z mikrobloga

  • 3
@Szaku69 Oczywiście ale po prostu stary nie rozumiem tego uwierz mi. W podstawówce po prostu z lenistwa na każdym dyktandzie praktycznie dostawałem 1 albo 2, potrafiłem pisać "rze" xD po prostu było to dla mnie głupie po #!$%@? rozróżniać ch od h czy ż od rz, później w dobie internetu gdy zacząłem dużo czytać to się jakoś samo zmieniło ale nigdy nie miałem problemów z końcówkami ą, ć itp.
Ps: nie miałem
  • Odpowiedz
@Szaku69: według badań , tvn jest stacją dla młodych wykształconych z dużych miast..to jest ich target.Tak żyje i wygląda klasa średnia i wyższa.
  • Odpowiedz
@Szaku69: @Niestabilny: @fan_comy: OP jest obrzydliwym manipulantem ponieważ uciął skrina i nie pokazał co napisało tvn, wiedział że takim podpisem skrina wywoła kontrowersje i poklask wykopków, a post napisany przez dd tvn gryzłby się z jego wykopową wersją.
To nie jest żadna #!$%@? propozycja dla facetów na sylwestra, ale przy okazji tego wydarzenia i tematów makijażowych przypomnieli o dwóch chłopakach którzy kiedyś u nich byli i się malują (podejrzewam,
  • Odpowiedz
@Szaku69: Mężczyźni maja prawo stosować makijaż tak samo jak kobiety. Nie ma żadnych logicznych argumentów przeciwko temu.
To, że się wychowałeś w zachodniej kulturze i cię to szokuje jest inna sprawą. Kwestia płci kulturowej :3
  • Odpowiedz