Wpis z mikrobloga

Oglądałem dziś streama Mexicano i straciłem do niego resztki szacunku, a był do tej pory jedyną postacią z uniwersum do której miałem jakieś tam resztki szacunku. Kreuje się na sympatycznego śmieszka, co to czasem kogoś pozdrowi i lubi sobie coś ugotować. Nieraz wywyższa się, że Pan K. i Major to takie wiejskie głupki, a on wielki inteligent co to od pół roku donejtów nie potrafi ogarnąć (stary "moderator" się na niego wypiął, bo widział z kim ma do czynienia). Jednak po kilku Żubrach wychodzi prawdziwe oblicze tego człowieka, czyli wyzywanie widzów, bekanie, mlaskanie, oblizywanie palców, pokazywanie faka do kamery, groźby, że cię znajdę na ulicy i połamię ci nogę itp. Nieraz na filmikach było widać jak pies się go boi, zauważcie też że nie ma on żadnych znajomych, jak już to jakieś lumpy i ludzie, którzy wiedzą o kogo chodzi. Po dzisiejszym lajwie stwierdzam, że szkolna 17 to jedno wielkie szambo, nie ma tam żadnej pozytywnej postaci. Każdy kreuje jakiś wizerunek, żeby zbajerować dzieciaki i wyciągać od nich łatwą kasę, ale cała trójka to cyniczni, wyrachowani, uzależnieni od używek i pozbawieni jakichkolwiek wartości ludzie. A najlepsze jest to, że ci co wysyłają donejty próbują się w jakiś sposób dowartościować, myśląc że mają do czynienia z niedorozwojami z których można cisnąć bekę, a tymczasem są jeszcze głupsi od nich, bo ci pierwsi tak ogarnęli życie, że do roboty chodzić nie muszą i nieraz tysiączek za lajwa wpada, a ci drudzy nie dość, że harują za najniższą, to jeszcze wysyłają im hajs, co czyni z nich największych idiotów pod słońcem. Taka moja refleksja.
#kononowicz
  • 7
@rafatus001: Mam takie same odczucia. Zawsze lubiłem Meksyka, uważałem go za całkiem ogarniętego typa który niestety przez % stoczył się na dno, wręcz mi go szkoda było - szczególnie, jak zobaczy się, że kiedyś miał jakąś pracę, wyjazd do skandynawii za robotą - coś mu się chciało, a i jego sposób wyrażania się (czasem użyje jakiegoś nawet ambitnego słowa) pokazywał, że to nie jest poziom smieci00ra. No ale cóż, im więcej
@rafatus001: Akurat wyzwiska były w strone tych osób, które wyzywały tę dziewczynę jeśli się nie mylę, no uguem do tych "złych" co akurat nie jest niczym dziwnym. Zbłaźnił się raczej tym, że będąc #!$%@? dał się sprowokować co zrobiło z niego po raz kolejny debila większym niż jest.
@rafatus001: To przypałowiec był, jest i będzie, a jego prawdziwe oblicze wyszło w filmiku nagranym przez Natalkę gdy byli przed bramką na Szkolnej w nocy i Jareczek pijany zaczął rozbijać butelki na ulicy w nocy. Chyba wtedy jakieś kartki obraźliwe na nich ktoś podrzucił.
Konon na filmiku później się tłumaczył z tego.
Normalny gość to by czegoś takiego nie zrobił. Wiadomo alkohol no ale są jakieś granice.
W każdym razie po